19:03

19:02

Καλύτερος ο Αστέρας και δίκαιο τρίποντο στο ντεμπούτο Παράσχου στον πάγκο.

19:02

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

19:01

90'+2: Φερνάντεθ αντί Μανιά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:01

90'+2: Ο Κρίστινσον νικά στο τετ α τετ τον Μανιά, χάνεται η ευκαιρία για το 3-0.

19:01

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

Ο Κώτσιρας μπαίνει ωραία στην περιοχή από δεξιά, γυρίζει στον Μανιά, που με πλασέ γράφει το 2-0.

18:58

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:55

87': Κερδίζει κόρνερ ο Άνχελ Μαρτίνεθ για τον Αστέρα, περνά χωρίς κάτι ιδιαίτερο η εκτέλεση του Τσιλιανίδη.

18:53

84': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Κούνιτς αντί Νούνιτς.

18:52

84': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Άνχελ Μαρτίνεθ αντί Καλτσά.

18:50

81': Ο Τσιλιανίδης σουτάρει από πλάγια δεξιά, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:49

80': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Μπαργκάν, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:42

73': Κίτρινη στον Μουνάφο.

18:41

72': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ, Μπαργκάν αντί Χοτζάλι.

18:38

70': Ωραίο σουτ του Τόνσο εκτός περιοχής, βρίσκει ελάχιστα η μπάλα το αριστερό δοκάρι, άουτ.

18:35

67': Σαχίτι αντί Πίτι, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:28

60': Τσιλιανίδης αντί Ρόλε, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:25

56': Ο Ντέλετιτς πέφτει στην περιοχή, ο Παπαδόπουλος ίσως τον βρίσκει, δεν βλέπει παράβαση ο Παπαπέτρου.

18:24

Ο Κώτσιρας σεντράρει από δεξιά, κοντινή καρφωτή κεφαλιά του αφύλακτου Καλτσά, 1-0.

18:24

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:22

53': Μακρινό σουτ του Φατιόν, άουτ.

18:21

52': Εκτελεί φάουλ ο Ρόλε, κόρνερ παραχωρεί ο Ζίζιτς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:20

51': Kίτρινη στον Φατιόν.

18:19

50': Σουτ του Φατιόν, άουτ.

18:18

50': Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο.

18:14

46': Μακρινό σουτ του Ντέλετιτς, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:14

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.