0
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

Η Κέρκυρα επιστρέφει στις νίκες έχοντας ως μεγάλο πρωταγωνιστή τον Τουράμ που πέτυχε δύο γκολ. Δεν μπόρεσε να αντιδράσει η Δόξα, που αντιμετώπισε σημαντικά αρνητικά προβλήματα. Από ένα πέναλτι ζητάει η κάθε ομάδα.

16:51

Λήξη του ματς! 3-0.

16:48

90'+1: Μακρινό σουτ του Ν. Κρητικού, πολύ άουτ.

16:47

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:45

89': Κίτρινη κάρτα στον Νατσιόπουλο.

16:43

86': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Βέρτζος στη θέση του Τουράμ που αποθεώνεται.

16:38

81': Κίτρινη κάρτα στον Ζορμπά.

16:36

80': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Νατσιόπουλος στη θέση του Πατράλη.

16:34

Αδράνεια της αντίπαλης άμυνας, δεν διώχνουν δύο αμυντικοί και ο Αποστολίδης «τσιμπάει» την μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα.

16:34

78': ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα!

16:31

76΄: Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Αποστολίδης στη θέση του Σιατραβάνη.

16:28

72': Πλασέ ο Λινάρδος μέσα από το ημικύκλιο, μαζεύει άνετα ο Μένκα.

16:25

69': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ν. Κρητικός στη θέση του Μότα.

16:23

67': Ζητάει πέναλτι ο Κρουθ. Υπάρχει ένα τζαρτζάρισμα με τον Σπίνουλα, πέφτει, όμως, πολύ εύκολα ο άσος της Δόξας. Παρόλα αυτά υπάρχει σπρώξιμο, είναι στην κρίση του διαιτητή αν θα το δώσει.

16:23

66': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Κρητικός στη θέση του Ανδρέου.

16:22

66': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Δεν αποφέρει κάτι.

16:19

63': Δυνατό σουτ του Πεταυράκη με το αριστερό, άουτ η μπάλα.

16:18

Σκόρερ ο Τουράμ με πλασέ μέσα από την περιοχή, κερδίζοντας μονομαχία. 2-0.

16:18

62': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:16

59': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Κρουθ στη θέση του Ρεβυθόπουλου.

16:10

Μικρή διακοπή, καθώς ο Σιατραβάνης έχει χτυπήσει και είναι στο έδαφος.

16:07

Χωρίς κάποια ιδιαίτερη φάση κύλησαν τα πρώτα πέντε λεπτά του δεύτερου μέρους.

16:02

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

15:48

Η Κέρκυρα προηγείται με γκολ του Τουράμ και φωνάζει και για δύο ακόμα φάσεις. Το πρώτο γκολ που σημείωσε ο Τουράμ ακυρώθηκε ως επιθετικό φάουλ, ενώ δεν έχει δοθεί και πέναλτι στον Σιατραβάνη.

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου. 1-0.

15:45

Ένα λεπτό καθυστερήσεις.

15:45

45': Σουτ του Κουσκουνά από το ύψος της περιοχής, μαζεύει εύκολα ο Κουτζαβασίλης.