Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Αποθεώνουν τους παίκτες που πάνε μπροστά τους οι οργανωμένοι της Παναχαϊκής.

16:53

Μεγάλη νίκη για την Παναχαϊκή που πήρε το ντέρμπι της αγωνιστικής χάρη στο γκολ του Ελευθεριάδη και ένα σημαντικό τρίποντο. Δεν κατάφερε να πανηγυρίσει στο ντεμπούτο του στον πάγκο του Ηρακλή ο Ελευθερόπουλος.

16:52

Λήξη του ματς! 1-0.

16:51

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Κούσα.

16:48

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μουμίν. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται. Σταμάτησε τον Κυνηγόπουλο που έφευγε μόνος του στην αντεπίθεση.

16:47

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:47

90': Κίτρινη κάρτα στον Ντάσιο.

16:46

88': Γύρισμα του Ζιαμπάρη μέσα από την περιοχή, είναι αδύναμο και μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Σούλης.

16:43

86': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κλέιτον, κέρδος ένα πλάγιο για τον «Γηραιό».

16:41

84': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ντάσιος στη θέση του Αργυρόπουλου.

16:40

83': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κλέιτον, ο Μουμίν πιάνει την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:37

80': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Κλέιτον στη θέση του Παναγιωτούδη.

16:37

Στο έδαφος ο Χιντζίδης, δέχεται τις πρώτες βοήθειες και σηκώνεται.

16:33

76': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Χασομέρης στη θέση του Ντούνη.

16:33

76': Σουτ του Μαυριά δίπλα από το ημικύκλιο δεξιά, άουτ η μπάλα.

16:29

72': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Χιντζίδης, δεν αποφέρει κάτι.

16:23

67': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μαυριάς, δεν αποφέρει κάτι.

16:23

66': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κυνηγόπουλος στη θέση του Κολ.

16:17

60': Κίτρινη κάρτα στον Τσελεπίδη.

16:14

57': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Παπατόλιος στη θέση του Φουρλάνου.

16:12

55': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χιντζίδη από μακριά δεξιά, ο Σούλης πιάνει την μπάλα αλλά τη χάνει προ του Περόνε, αλλά δύσκολα καταφέρνει να τη μαζέψει ξανά πριν το εκμεταλλευτεί κάποιος παίκτης του Ηρακλή.