0
20:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

20:55

Λαμία και Αστέρας Τρίπολης μένουν στο 0-0. Με δέκα παίκτες ολοκλήρωσαν το ματς οι δύο ομάδες.

20:55

Λήξη του αγώνα.

20:54

90+3': Κίτρινη στον Καλτσά για διαμαρτυρία.

20:53

90+3': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Πασαλίδης για φάουλ στον Μπαράλες. Με δέκα και ο Αστέρας.

20:52

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Μπαράλες για διαμαρτυρία.

20:51

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:50

Πιέζουν οι φιλοξενούμενοι για το γκολ.

20:48

88': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:45

85': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα. Έξω ο Κώτσιρας, μέσα ο Ρόλε.

20:42

82': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Έξω ο Μπερτόλιο, μέσα ο Ασίγκμπα.

20:41

81': Ευκαιρία για τη Λαμία. Εκτέλεση φάουλ του Επστάιν από τα αριστερά, ο Μπαράλες πιάνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:40

80': Αλλαγή για τη Λαμία. Οσμάν αντί Σκόνδρα.

20:40

Ο Επστάιν βρίσκει τη μπάλα με το χέρι λίγο μέσα από την περιοχή, «παίζετε» λέει ο Βρέσκας.

20:38

76': Κίτρινη κάρτα στον Δουβίκα.

20:36

76': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Αστέρα. Από το κόρνερ, ο Τριανταφυλλόπουλος πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Μελίσσας αποκρούει εντυπωσιακά. Στην εξέλιξη της φάσης ο Δουβίκας φάτσα με τον γκολκίπερ της Λαμίας δεν μπορεί να τον νικήσει.

20:35

75': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα δεξιά.

20:34

74': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας αφήνει τη θέση του στον Δουβίκα.

20:34

73': 39% - 61% υπέρ του Αστέρα η κατοχή της μπάλας.

20:29

68': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά. Εκτελεί ο Μπερτόλιο, διώχνει παρακινδυνευμένα ο Πασαλίδης.

20:26

65': Οφσάιντ ο Καλτσάς, ήταν εκτεθειμένος.

20:21

61': Ευκαιρία για τον Αστέρα. Κάθετη του Κυριακόπουλου στον Μανιά, που εκτελεί από τη διαγώνιο της μικρής περιοχής και αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Μελίσσας. Εκτελείται το κόρνερ αλλά απομακρύνουν τη μπάλα οι Φθιώτες.

20:20

60': Κόρνερ για τη Λαμία από την αριστερή πλευρά. Το εκτελεί ο Επστάιν, απομακρύνει ο Πασαλίδης.

20:17

57': Οφσάιντ ο Τσιλιανίδης, λανθασμένη υπόδειξη.

20:13

53': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα αριστερά. εκτελείται πλασαριστά αλλά δεν αποφέρει κάποιο όφελος.

20:11

51': Ευκαιρία για τον Αστέρα. Δυνατό σουτ του Μανία έξω από την περιοχή, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μελίσσας. Το εκτελεί ο Καλτσάς, σταματά η φάση για επιθετικό φάουλ.

20:11

50': Κίτρινη κάρτα στον Βασιλαντωνόπουλο.

20:10

Ο Καραμάνος, που αντικαταστάθηκε, έπαιζε με πυρετό.

20:09

48': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:08

48': Αλλαγή για τη Λαμία. Έξω ο Καραμάνος, μέσα ο Ρόμανιτς.

20:07

46': Μακρινό σουτ του Μπαράλες, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.