-
1
19:07

19:06

Τρία λεπτά ήταν αρκετά για τον ΠΑΟΚ ώστε να βάλει δύο γκολ για να πάρει τη νίκη και να βρεθεί ξανά στην κορυφή. Ο Παναιτωλικός έβαλε ένα γκολ, αλλά δεν ανησύχησε περαιτέρω τους Θεσσαλονικείς.

19:06

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-1.

19:04

90'+3: Σουτ στην κίνηση του Μαουρίσιο, άουτ.

19:02

90': Κίτρινη στον Πέλκα.

19:01

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Κόρνερ παραχωρεί ο Μαλής για τον ΠΑΟΚ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:56

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Λιάβας αντί Άργκους, που με τη σειρά του έχει τραυματιστεί.

18:56

84': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Χατσερίντι αντί Κίτσιου, που έχει τραυματιστεί.

18:55

84': Κίτρινη στον Κίτσιου.

18:52

80': 69%-31% η κατοχή μπάλας υπέρ του ΠΑΟΚ.

18:45

74': Ρότσα αντί Μανά, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:43

72': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μαουρίσιο αντί Σάκχοφ.

18:43

Ο Ντίας σεντράρει από δεξιά, κεφαλιά-πάσα του Μάζουρεκ στον Καμαρά, ο οποίος κερδίζει κατά κράτος Κίτσιου και Κρέσπο και με κοντινό σουτ μειώνει σε 2-1.

18:42

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:41

70': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μάζουρεκ, ο Πασχαλάκης αποκρούει.

18:38

Ο Πέλκας εκτελεί από δεξιά, η μπάλα καταλήγει στον Σάκχοφ που σουτάρει δυνατά, ο Κυριακίδης βρίσκει την μπάλα με το πόδι, αυτή χτυπά εν συνεχεία στο οριζόντιο δοκάρι, βρίσκει στο σώμα του Κυριακίδη και ο Ακπόμ εξ επαφής δεν μπορεί να αστοχήσει για το 2-0.

18:37

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:37

65': Κόρνερ κερδίζει ο Λημνιός για τον ΠΑΟΚ.

18:35

Ο Λημνιός σεντράρει από δεξιά, η μπάλα χτυπά πρώτα στον ώμο του Πρίγιοβιτς και μετά στην πλάτη του Μαρινάκη, για να καταλήξει στα δίχτυα, 1-0.

18:35

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:31

60': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Σάκχοφ.

18:28

57': Ακπόμ αντί Μπίσεσβαρ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:28

56': Κίτρινη στον Μαρινάκη.

18:23

52': Κίτρινη και στον Μάζουρεκ.

18:22

51': Κίτρινη στον Σάκχοφ.

18:21

50': Ωραίο ψηλοκρεμαστό πλασέ του Μπίσεσβαρ λίγο έξω από την περιοχή, άουτ.

18:19

48': Κόρνερ κερδίζει ο Κίτσιου για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Πέλκα.

18:17

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.