2
16:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Τεράστια νίκη για τον Ατρόμητο που αμυνόταν για σχεδόν 88 λεπτά, αλλά «χτύπησε» δις στο φινάλε και πήρε ένα μεγάλο «τρίποντο». Τρία δοκάρια είχε η ΑΕΚ που απομακρύνεται από την κορυφή.

16:53

Λήξη του ματς! 0-2.

16:53

90'+3: Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μούγιακιτς στη θέση του Κουλούρη.

16:52

90'+2: Σουτ του Γιαννιώτα με το αριστερό, άουτ η μπάλα.

16:51

16:49

Ωραία προσπάθεια του Κουλούρη, αλλάζει την μπάλα με τον Μπρούνο που του την επιστρέφει από τα δεξιά στο ύψος του πέναλτι και εκείνος εκτελεί τον Μπάρκα. 0-2.

16:48

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:47

Ο Γιαννούλης εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Ρισβάνης πηδά πρωτος στην μπάλα μέσα από την περιοχή με τον Πόνσε να τον χάνει και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. 0-1

16:46

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:46

88': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

16:44

86': Κίτρινη κάρτα στον Σιμόες.

16:43

86': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καρασαλίδης στη θέση του Κιβρακίδη.

16:42

84': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιώτα.

16:40

82': Κίτρινη κάρτα στον Κιβρακίδη.

16:38

81': Κίτρινη κάρτα στον Λιβάγια.

16:34

76': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Γιαννιώτας στη θέση του Άλεφ.

16:33

75': Ο Γκάλο εκτελεί φάουλ από τα δεξιά, ο Άλεφ πηδά για την κεφαλιά, άστοχη. Έχει στυπήσει το κεφάλι του με τον Γιαννούλη.

16:31

73': Κίτρινη κάρτα στον Μάντσον.

16:29

Έχει κλείσει πολύ καλά τους χώρους ο Ατρόμητος και δεν επιτρέπει στην ΑΕΚ να μπει στην περιοχή του.

16:24

65': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ενσικουλού στη θέση του Ουγκράι.

16:24

65΄: Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Γκάλο στη θέση του Μπακάκη.

16:23

65': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Ο Μάνταλος βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Μπακασέτας πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:21

63': Κίτρινη κάρτα στο Άλεφ.

16:17

58': Μακρινό σουτ του Μάντσον, πολύ άουτ.

16:15

57': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Πόνσε στη θέση του Μπογέ.

16:13

55': Ο Λιβάγια βγαίνει στην αντεπίθεση, μπαίνει στην περιοχή και προσπαθεί να σουτάρει από τα αριστερά, βάζει την κόντρα και διώχνει ο Χατζηισαΐας.

16:07

49': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.