2
16:54

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:53

Ο Εργοτέλης ήταν καλύτερος, παίρνει το διπλό και κάνει το 3 στα 3 στο φετινό πρωτάθλημα της Β' Εθνικής. Δεύτερη σερί ήττα για τους Λάκωνες.

16:52

90'+4: Τέλος του αγώνα, 0-2.

16:50

90'+2: Σουτ του Ιατρούδη μετά από σέντρα του Τσέλιου, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

88': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ! Ο Έφορντ σουτάρει και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

16:44

86': Τρίτη αλλαγή για τον Εργοτέλη, Οικονόμου αντί Λαμπάκη.

16:41

83': Διαχειρίζεται πλέον το καθαρό του προβάδισμα ο Εργοτέλης.

16:38

80': Σαραντόπουλος αντί Κωνσταντινόπουλου, αλλαγή για τη Σπάρτη.

16:34

Ο Μπουρσέλης με απευθείας εκτέλεση φάουλ γράφει το 0-2.

16:33

75': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

16:31

72': Ο Σταματόπουλος αποκρούει σουτ του Έφορντ, ακολουθεί τη φάση ο Ιατρούδης και πλασάρει για να διώξει πάνω στη γραμμή ο Φραγκούλης και η τριπλή ευκαιρία του Εργοτέλη ολοκληρώνεται με άστοχο σουτ του Έφορντ.

16:27

70': Μπουρσέλης αντί Μπουτσάκη, δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη.

16:21

65': Κίτρινη στον Βλαχομήτρο.

16:20

64': Πρώτη αλλαγή για τη Σπάρτη, Βλαχομήτρος αντί Καινούργιου.