0
16:56

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια...

16:55

Αγχωτική νίκη για τους Πατρινούς, που πήραν το πρώτο τρίποντο τους στο πρωτάθλημα. Πάλεψε, αλλά δεν τα κατάφερε στο τέλος η Σπάρτη.

16:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναχαϊκή - Σπάρτη 1-0.

16:48

Συμπληρώθηκαν τα 90΄, τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στην Αγυιά...

16:46

88': Κίτρινη στον Αργυρόπουλο.

16:40

Φάουλ σε καλό σημείο για τους γηπεδούχους, Αργυρόπουλος απευθείας στην εκτέλεση και στα δίχτυα, 1-0.

16:40

82': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:39

81': Κίτρινη στον Αρώνη.

16:32

74': Τρίτη αλλαγή και για την Σπάρτη. Ο Καψάσκης μέσα, Μαντζίρης έξω.

16:27

69': Σουτ Κολ απέξω, σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει ο Σταματόπουλος.

16:24

66': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή, κάθετη Παπατόλιου από τα δεξιά σε Ελευθεριάδη, σουτ μέσα από την περιοχή, άστοχο.

16:21

63': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Παναχαϊκή... Ο Κυνηγόπουλος στη θέση του Μωραΐτη.

16:19

Διακοπή προσωρινή... Οπαδοί της Παναχαϊκής μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο, καθώς επιχειρούν να πάρουν πανό από τους φιλάθλους της Σπάρτης!

16:16

58': ΔΟΚΑΡΙ για την Παναχαϊκή! Σέντρα Σταμόπουλου, σουτ στην κίνηση και μέσα στην περιοχή του Ελευθεριάδη, η μπάλα σταματά στη δεξιά δοκό του γκολκίπερ της Σπάρτης.

16:15

57': Δεύτερη αλλαγή για την Σπάρτη. Ο Αρώνης στη θέση του Καινούργιου.

16:13

55': Καλή στιγμή για την Σπάρτη. Ο Μαντζίρης μπαίνει στην περιοχή της Παναχαϊκής, σουτ, άουτ.

16:09

51': Μικρή διακοπή, καθώς υπάρχει τραυματισμός του Τιέντσε. Στο λεπτό το ματς αρχίζει εκ νέου...

16:03

46': Δύο αλλαγές μαζί για την Παναχαϊκή από τον Σωκράτη Οφρυδόπουλο. Ο Αργυρόπουλος αντί του Πλέγα και Πολίμος αντί του Ντάσιου.

16:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...