-
0
21:24

21:23

Ο Απόλλων Σμύρνης παίρνει τον πρώτο του βαθμό στο φετινό πρωτάθλημα, άξιζε και το διπλό με βάση τις μεγάλες ευκαιρίες που είχε στο β' ημίχρονο. Ο ΟΦΗ δεν μπορεί να δώσει συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα.

21:22

Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:22

90'+5: Κίτρινη στον Χουάντερσον για καθυστερήσεις.

21:21

90'+4: Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Ντίνα.

21:20

90'+3' Σουτ του Ακόστα, μπλοκάρει εύκολα ο Στρέζος.

21:19

90'+1: Τζανετόπουλος στη θέση του Ντ' Ούρσο, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα.

21:18

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

88': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Σικαμπάλα πασάρει στον Μάντζιο, που θα σουτάρει από αριστερά της περιοχής, ο Στρέζος διώχνει σωτήρια. Ο Σικαμπάλα σουτάρει εν συνεχεία, στα σώματα των παικτών του ΟΦΗ κοντράρει η μπάλα.

21:13

86': Εκτελεί ο Ντίνας, κεφαλιά του Μιχόγεβιτς, άουτ.

21:13

86': Νέο κόρνερ για τον ΟΦΗ, που παραχωρεί ο Οριουέλα.

21:12

85': Εκτελεί ο Νέιρα, κόντρα και κόρνερ, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό από την εκτέλεση του Ντίνα.

21:11

84': Φάουλ σε καλή θέση κερδίζει ο Πλατέλλας.

21:09

82': Ακόστα αντί Τριάδη, δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

21:08

81': Κίτρινη στον Κύργια για φάουλ στον Βουό.

21:07

80': Νέιρα αντί Αραβίδη, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

21:05

78' Σουτ του Πλατέλλα, ψηλά άουτ η μπάλα κι ενώ είχε προηγηθεί εκτέλεση κόρνερ του Ντίνα.

21:03

75': Δύο σερί κόρνερ για τον ΟΦΗ περνούν χωρίς κάτι σημαντικό.

21:01

74': Εντυπωσιακή ενέργεια και επικίνδυνη σέντρα του Τριάδη από αριστερά, ο Στρέζος διώχνει, ο Μάντζιος δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας. Απειλεί ξανά η «Ελαφρά Ταξιαρχία».

20:56

68' Κάθετη στον Μάντζιο, που τσιμπά την μπάλα, ο εξερχόμενος Στρέζος όμως διώχνει. Σημαντική ευκαιρία για τον Απόλλωνα.

20:53

65': Κερδίζει κόρνερ ο Ντίνας για τον ΟΦΗ, εκτελεί ο ίδιος, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:51

65': Και δεύτερη αλλαγή, Ντίνας αντί Κουτσιανικούλη.

20:51

64': Βουό αντί Νάστου, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:49

62': Δύο διαδοχικά κόρνερ για τον Απόλλωνα περνούν ανεκμετάλλευτα.

20:48

61': Σικαμπάλα αντί Μπεντινέλι, πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα.

20:44

57': Μακρινό σουτ του Ποτουρίδη, χωρίς τύχη.

20:41

54': Οι Κρητικοί ζητούν πέναλτι για χέρι του Κύργια μετά από σέντρα του Κουτσιανικούλη.

20:38

52' Σουτ του Τριάδη από πλάγια αριστερά, άουτ.

20:35

48': Σέντρα του Κοροβέση από αριστερά, κεφαλιά του Αραβίδη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:32

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.