-
0
19:07

19:06

Πολύ εύκολη νίκη για τον Πανιώνιο, που «καθάρισε» από το α' ημιίχρονο. Σε κακή μέρα ο Παναιτωλικός.

19:05

90'+4: Λήξη του αγώνα, 3-0.

19:02

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Ο Γουίλιαν εκτελεί κόρνερ από αριστερά, κακή έξοδος του Κότνικ, αλλά αιφνιδιάζεται ο Ντίας και περνά άουτ η μπάλα.

18:57

87' Ο Βασιλούδης αντί του Μάζουρεκ, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:53

82': Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Καμαρά αντί Μασούρα.

18:52

Κάταγμα στο ζυγωματικό έχει υποστεί ο Κόρμπος.

18:51

80': Και ο Λουσέρο αποχωρεί, στη θέση του ο Τσοκάνης.

18:50

79': Ο Κόρμπος δεν μπορεί να συνεχίσει, θα τον αντικαταστήσει ο Άλμπεργκ.

18:48

77': Μικρή διακοπή, καθώς συγκρούστηκαν κεφάλι με κεφάλι Κόρμπος και Λουσέρο.

18:44

72': Στην αντεπίθεση ο Μασούρας πασάρει στον Σπιριντόνοβιτς, που πλασάρει άστοχα. Σημαντική ευκαιρία για τον Πανιώνιο.

18:43

72': Τρία συνεχόμενα κόρνερ για τον Παναιτωλικό περνούν ανεκμετάλλευτα.

18:41

70': Βακράκος αντί Λιάβα, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:39

67': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Πίρις αντί Οικονομίδη.

18:38

67' Σουτ του Κούρντι, άουτ.

18:37

66': Κίτρινη στον Κεϊτά.

18:35

64': Κίτρινη στον Κότσιτς.

18:28

57' Σουτ του Μανά από θέση μέσα αριστερά, ο Κότνικ διώχνει δύσκολα, καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό.

18:25

54' Σουτ του Μάζουρεκ εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:20

49': Υπόδειξη οφσάιντ στον Μανά, ίσως και να καλυπτόταν, δύσκολη φάση.

18:19

48': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Γουίλιαν.

18:16

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.