2
20:59

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας βράδυ.

20:56

Δεύτερο συνεχόμενο τρίποντο για τη Λαμία, που έτσι παίρνει βαθιά βαθμολογική ανάσα! Άξιζε το Χ με την εικόνα στο β' ημίχρονο ο Λεβαδειακός, αλλά δεν τα κατάφερε... Οι τελικές 11 έναντι 10 για τους νικητές, που είχαν και την κατοχή με 65% έναντι 35%.

20:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - Λεβαδειακός 3-2.

20:48

90'+1: Καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Μπερδεύονται στην άμυνα της Λαμίας, ο Σαβαντογκό κερδίζει την μπάλα, σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα πάνω από την εστία.

20:48

90'+1: Ο Καραγκούνης στο φάουλ από τα δεξιά, Μπαράλες την κεφαλιά, άουτ.

20:48

Συμπληρώθηκαν τα 90', πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:47

Μικρή διακοπή, καθώς έχει μπει το ιατρικό τιμ για να προσφέρει τις πρώτες βοήθειες στον Μπαράλες.

20:46

89': Κίτρινη στον Ζησόπουλο (απίστευτα σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Μπαράλες).

20:45

88': Κόκκινη, με δεύτερη κίτρινη ο Καραχάλιος, με δέκα μένει ο Λεβαδειακός.

20:45

Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται...

20:44

87': Κίτρινη στον Καραγκούνη.

20:42

85': Κίτρινη στον Φαβάρο.

20:41

Ο Καραγκούνης εκτελεί φάουλ από τα δεξιά και πλάγια, γλυκιά σέντρα, δυνατή κεφαλιά Αντέτζο και 3-2!

20:40

83': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:39

Σέντρα Σαβαντογκό από τα δεξιά, παλικαρίσια κεφαλιά Γιακουμάκη από το δεύτερο δοκάρι, σκάει και η μπάλα και στα δίχτυα, 2-2.

20:38

81': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:37

80': Μακρινό σουτ Παντελιάδη, διαγώνιο συρτό, ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι του Σαράνοβ.

20:37

80': Κίτρινη στον Δημούτσο.

20:36

79': Τρίτη αλλαγή και για τον Λεβαδειακό. Ο Γιακουμάκης αντί του Μητρόπουλου. Ο Σανίνο ενισχύει την επιθετική γραμμή της ομάδας του.

20:35

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της Λαμίας ο Μάκης Χάβος. Ο Οσμάν στη θέση του Μπερτόλιο.

20:32

75': Εκτελεί ο Μπερτόλιο από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση Καραμάνου, άστοχη.

20:31

74': Ωραίο διαγώνιο σουτ Καραγκούνη από τα δεξιά, πάει για μέσα αλλά ο Επασί διώχνει σε κόρνερ.

20:29

Καλύτερος στο β' ημίχρονο ο Λεβαδειακός... Έχει χάσει το κέντρο η Λαμία και έχει πολλά προβλήματα.

20:28

72': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Σέντρα από τα αριστερά του Παντελιάδη, ο Σαβαντογκό σουτ από το ύψος του πέναλτι, δύο μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:26

70': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραγκούνης αντί του Επστάιν.

20:26

69': Στανόγεβιτς αντί Σουμπίνιο. Δεν δίνει το χέρι στον κόουτς του Λεβαδειακού ο Βραζιλιάνος, που δείχνει έτσι τη διαγωνία του για την αντικατάσταση του!

20:26

Μικρή διακοπή, γιατί χτύπησε ο Μπαράλες...

20:25

67': Κίτρινη στον Νανγκίς.

20:23

66': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Φαβάρο αντί του Αντιλέχου...

20:21

64': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

20:17

Ο Παντελιάδης βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής και δεξιά του Νανγκίς, δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα ο Σαράνοβ στην κλειστή γωνία του και στα δίχτυα, 2-1.

20:17

60': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:14

57': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Σκόνδρας αντί του τραυματία Μπλάζιτς.

20:12

56': Σουτ Επστάιν από θέση έξω δεξιά, μπλοκάρει χωρίς δυσκολία ο Επασί.

20:11

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Μπλαζιτς... Έχει τραυμαστεί. Εκτός γηπέδου, προσωρινά με δέκα οι γηπεδούχοι.

20:10

54': Μακρινό σουτ Μητρόπουλου, εύκολα ο μαζεύει Σαράνοβ.

20:09

53': Κόρνερ για τη Λαμία. Ο Μπερτόλιο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.