-
2
23:53

23:52

Απογοήτευσε ο ΠΑΟΚ και... πέταξε στα σκουπίδια το διπλό επί της ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ. Στους 9 βαθμούς η Τσέλσι που νίκησε 3-1 τους Λευκορώσους, στους 3 βαθμούς οι «ασπρόμαυροι», η Βίντι και η ΜΠΑΤΕ στον 12ο όμιλο του Γιουρόπα Λιγκ.

23:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-2.

23:50

90'+3: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπίσεσβαρ από αριστερά, σε κόρνερ διώχνει ο Κόβασιτς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:43

86': Ο Χότζιτς νικιέται στο τετ α τετ από τον Πασχαλάκη, μοναδική ευκαιρία για το 0-3 χάνει η Βίντι.

23:42

85': Κίτρινη στον Χότζιτς για φάουλ στον Κρέσπο.

23:36

79': Κεφαλιά του Ουάρντα μετά από φάουλ που εκτελεί ο Μπίσεσβαρ από δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:36

79': Νικόλοφ αντί Μιλάνοφ, τρίτη αλλαγή για τη Βίντι.

23:32

75': Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί το φάουλ από αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Βαρέλα, ελάχιστα άουτ η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

23:32

75': Κίτρινη στον Φιόλα για φάουλ στον Ουάρντα.

23:31

74': Δυνατό σουτ του Βαρέλα εκτός περιοχής, αποκρούει ο Κόβασιτς.

23:30

73': Δεύτερη αλλαγή για τη Βίντι, Κόβατς αντί Χούστι.

23:30

73': Κίτρινη στον Νεγκό για φάουλ στον Μπίσεσβαρ.

23:23

66': Και τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μπίσεσβαρ αντί Καρέλη.

23:23

65': Χότζιτς αντί Σέποβιτς, πρώτη αλλαγή για τη Βίντι.

23:17

59': Παραμένει ακίνδυνος επιθετικά ο ΠΑΟΚ.

23:09

52': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Πρίγιοβιτς αντί Σάκχοφ.

23:08

51': Σουτ του Ελ Καντουρί από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

23:07

50': Μακρινό σουτ του Νεγκό, χωρίς τύχη.

23:05

48': Κίτρινη στον Κόβασιτς για καθυστέρηση.

23:05

48': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Καρέλη.

23:03

46': Ουάρντα αντί Λημνιού, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

23:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.