-
2
20:57

20:55

Πάλι στα τελευταία λεπτά δέχθηκε γκολ ο Αστέρας και γνώρισε την πέμπτη του ήττα.

20:54

Έγινε ματσάρα στο Περιστέρι και ο Ατρόμητος με την πέμπτη σερί νίκη συνεχίζει μαζί με τον ΠΑΟΚ στην κορυφή και τους 19 βαθμούς, όντας στο +6 από Ολυμπιακό, ΑΕΚ και Παναθηναϊκό.

20:54

90'+5: Λήξη του αγώνα, 3-2.

20:52

Όλο το γήπεδο φωνάζει Ατρόμητος.

20:50

Στο μεταξύ, ο Κουλούρης συνεχίζει στο ματς με επίδεσμο στο κεφάλι.

20:50

90'+2: Δεύτερη κίτρινη στον Μάντσον για χέρι και αποβολή. Με 10 ο Ατρόμητος.

20:49

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:49

90': Ο Τόνσο εκτελεί από δεξιά, ο Μπελόκ δίνει στον Μουνάφο, που θα πιάσει το γυριστό σουτ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:48

90': Κόρνερ για τον Αστέρα κερδίζει ο Φερνάντες.

20:48

90': Ο Κουλούρης έχει ένα σκίσιμο στο φρύδι.

20:46

Ο Ούμπιντες εκτελεί απευθείας φάουλ από αριστερά, ο Αθανασιάδης βρίσκει την μπάλα, αυτή χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια ο Χατζηισαΐας με κεφαλιά βρίσκει τον Κουλούρη, που με νέα κεφαλιά γράφει το 3-2.

20:46

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:45

87': Μπελόκ αντί Μανιά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

20:45

87': Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο για φάουλ στον Κωτσόπουλο.

20:44

86': Ο Μαρτίνεθ βρισκει αφύλακτο τον Φερνάντες στη μικρή περιοχή, ο οποίος θα κάνει το πλασέ, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:41

83': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ από αριστερά, κάνει την προβολή ο Κωτσόπουλος, όντας σε θέση οφσάιντ, άουτ.

20:39

81': Κωτσόπουλος αντί Ουγκράι, Ούμπιντες αντί Μπρούνο, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον Ατρόμητο.

20:38

80': Ο Μανιάς αποφεύγει υπέροχα τον Ρισβάνη, θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Μέγιερι, μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης.

20:38

80': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Μανιά.

20:34

76': Κίτρινη στον Καλτσά για φάουλ στον Γιαννούλη.

20:32

74': Κίτρινη στον Μάντσον για φάουλ στον Τόνσο.

20:30

72': Ο Γιαννούλης εκτελεί φάουλ από δεξιά, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Κουλούρης, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

20:29

71': Κίτρινη στον Μουνάφο για φάουλ στον Μούγιακιτς.

20:26

68': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, Ιγκλέσιας αντί Βαλιέντε.

20:26

68': Μακρινό σουτ του Μουνάφο, άουτ.

20:24

«Δεν πειράζει πάμε...», η παρότρυνση του Γιώργου Σπανού, που ακούστηκε μετά το 2-2 και τη γενική βουβαμάρα στο Παριστέρι.

20:22

Ο Καλτσάς εκτελεί από αριστερά, πρώτη κεφαλιά του Τόνσο, δεύτερη από τον ολομόναχο Μανιά στο δεύτερο δοκάρι και 2-2.

20:22

64': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:22

64': Μούγιακιτς αντί Βασιλακάκη, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:21

63': Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μουνάφο δίνει στον Μανιά, που όντας αφύλακτος θα νικηθεί εξ επαφής από τον Μέγιερι και κόρνερ.

20:19

Ο Γιαννούλης εκτελεί φάουλ από δεξιά, ο Μουνάφο προσπαθεί να διώξει με κεφαλιά προς τα πίσω, αλλά σημειώνει τελικά αυτογκόλ για το 2-1.

20:19

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:17

59': Κόρνερ για τον Αστέρα παραχωρεί ο Καλτσάς, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:16

Φοβερό σουτ του Βαλιέντε λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, ο Μέγιερι δεν μπορεί να αντιδράσει και η μπάλα καρφώνεται στο αριστερό γάμα, 1-1.

20:15

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:09

Πέρα από τον μεγαλομέτοχο του Ατρόμητου Γιώργο Σπανό, που είναι στην κλασική θέση του, στα επίσημα είναι και ο πρόεδρος του Αστέρα Τρίπολης Γιώργος Μποροβήλος.

20:08

50': Ο Ουγκράι κάνει τη σέντρα από αριστερά της περιοχής, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Πασαλίδης και δεν φαίνεται να την έχει περάσει ολόκληρη η μπάλα σε μια πολύ δύσκολη φάση, μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο.

20:05

47': Κόρνερ παραχωρεί για τον Ατρόμητο ο Τριανταφυλλόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Γιαννούλη.

20:04

46': Φερνάντες αντί Τσιλιανίδη, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

20:04

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

19:59

Ο ομοσπονδιακός τεχνικός Μίκαελ Σκίμπε και ο συνεργάτης του Κώστας Τσάνας βλέπουν το ματς από τα επίσημα.