-
2
21:02

21:01

Μία ακόμη μεγάλη νίκη για τον ΠΑΟΚ σε ντέρμπι, που κάνει το 7 στα 7 και παραμένει στην κορυφή. Έχασε το πέναλτι ο Άρης και μαζί την ψυχολογία του, αποτυγχάνοντας να πάρει έστω το «Χ».

21:01

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

20:59

90'+2: Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ για φάουλ στον Γκάμα.

20:56

90': Σέντρα του Μάτος από δεξιά, κεφαλιά του Καρέλη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:56

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:51

85': Καρέλης αντί Πρίγιοβιτς, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:50

Ο Ουάρντα πασάρει δεξιά στον Ελ Καντουρί, γύρισμα από δεξιά της περιοχής στον Πρίγιοβιτς, που με κοντινή προβολή γράφει το 1-2.

20:50

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:46

80': Η εκτέλεση του Ματίγια σταματά στο τείχος.

20:44

78': Κίτρινη στον Βιεϊρίνια για διαμαρτυρία.

20:43

77': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο κερδίζει ο Σιώπης για τον Άρη.

20:41

75': Εκτελεί από δεξιά ο Μπίσεσβαρ, κεφαλιά του Μάτος, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:41

75': Κόρνερ παραχωρεί ο Βαλεριάνος για τον ΠΑΟΚ.

20:39

73': Σουτ του Γκάμα εντός περιοχής, άουτ.

20:37

71': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, Ναζλίδης αντί Γιουνές.

20:36

70': Κίτρινη στον Βέρνμπλουμ.

20:35

69': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ουάρντα πιάνει το διαγώνιο σουτ από δεξιά της περιοχής, ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:33

67': Κεφαλιά του Βέρνμπλουμ μετά από εκτέλεση φάουλ του Μπίσεσβαρ, άουτ.

20:33

67': Κίτρινη στον Σιώπη για φάουλ στον Ουάρντα.

20:32

66': Ο Πασχαλάκης διώχνει με το πόδι την κακή εκτέλεση του Γιουνές!

20:31

65': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Ο Ουάρντα σπρώχνει με το χέρι τον Γκάμα και τον ρίχνει στο έδαφος.

20:28

62': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Πέλκα.

20:25

59': Μακρινό σουτ του Βαλεριάνου, χωρίς τύχη.

20:23

57': Κίτρινη στον Μάτος για δυνατό φάουλ στον Ντιγκινί.

20:23

57': Κίτρινη στον Ουάρντα.

20:22

56': Μακρινό σουτ του Βιεϊρίνια, άουτ.

20:20

54': Ματίγια αντί Μπάσα, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

20:15

49': Μακρινό σουτ του Πέλκα, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:15

49': Σημαντική ευκαιρία για τον Άρη, ο Γιουνές στρώνει με το στήθος στον Ντιγκινί, το δυνατό σουτ του οποίου εντός περιοχής θα εξουδετερώσει με το πόδι ο Πασχαλάκης.

20:11

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ουάρντα αντί Ζαμπά.

20:11

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.