-
2
22:29

22:27

Πρώτη φετινή νίκη της Λαμίας, με ανατροπή και με παίκτη λιγότερο από το 75'. Καλύτεροι οι Φθιώτες στο β' ημίχρονο, εξαργύρωσαν την υπεροχή τους με τα δύο γκολ που σημείωσαν.

22:27

90'+7: Λήξη του αγώνα, 1-2.

22:26

90'+6: Κίτρινη στον Σαράνοφ για καθυστέρηση.

22:24

90'+4: Ο Αντέτζο βάζει σωτήρια την κόντρα στο σουτ του Κούνιτς από επίκαιρη θέση.

22:21

90'+1: Ο Ντέλετιτς εκτελεί, ο Σαράνοφ διώχνει δύσκολα και ο Μόρας αστοχεί από κοντά. Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ!

22:21

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:20

89': Κίτρινη στον Ασίγκμπα για φάουλ στον Ντέλετιτς. Φάουλ σε εξαιρετική θέση για την ΑΕΛ.

22:15

85': Κόρνερ για τη Λαμία με τον Μπερτόλιο, ο Καραμάνος γυρίζει το σώμα του και σουτάρει, άουτ.

22:14

84': Κίτρινη στον Καραμάνο.

22:13

83': Ασίγκμπα αντί Επστάιν, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

22:08

78': Κόρνερ για την ΑΕΛ παραχωρεί ο Οσμάν, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Χούμπτσεφ.

22:06

75': Ο Βάντερσον αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη για επικίνδυνο παιχνίδι στον Ντέλετιτς. Με 10 μένει η Λαμία.

22:05

75': Μιλοσάβλιεβιτς αντί Μπάλλα, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

22:01

70': Κούνιτς αντί Μπαργκάν, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ.

21:59

68': Μπερτόλιο αντί Δημούτσου, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

21:58

68': Ο Γκόλιας κάνει το σουτ εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα σε σημαντική ευκαιρία για την ΑΕΛ.

21:56

Ο Βασιλαντωνόπουλος κάνει το γύρισμα από δεξιά, η μπάλα περνά από Καραμάνο και Μπαράλες, την σταματά ωραία ο Επστάιν και με δυνατό κοντινό σουτ νικά τον Κρίστινσον για το 1-2.

21:55

65': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:53

63': Ο Πίτι εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Μόρα, μικρές διαμαρτυρίες για χέρι του Καραμάνου, δεν υπάρχει παράβαση, ακούσιο είναι.

21:52

63': Οσμάν αντί Μπλάζιτς, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.

21:52

62': Κερδίζει κόρνερ ο Ακόστα για την ΑΕΛ.

21:48

58': Κίτρινη στον Σκόνδρα για φάουλ στον Ντέλετιτς.

21:47

57': Χλιαρό σουτ του Βασιλαντωνόπουλου, μπλοκάρει ο Κρίστινσον.

21:46

56': Ο Επστάιν θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Κρίστινσον μετά από πάσα του Μπλάζιτς, μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία!

21:45

55': Κόρνερ κερδίζει ο Μπαργκάν για την ΑΕΛ, εκτελεί ο Πίτι, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:41

51': Κίτρινη στον Γκόλια για φάουλ στον Δημούτσο.

21:38

Ο Eπστάιν εκτελεί φάουλ από αριστερά, πρώτη κεφαλιά του Δημούτσου, δεύτερη του Μπαράλες από κοντά και 1-1.

21:38

48': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:36

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.