20:12

20:11

Ο Παναιτωλικός παίρνει σπουδαίο και δίκαιο διπλό ενάντια στον απογοητευτικό ΠΑΣ.

20:11

90'+7: Λήξη αγώνα, 0-2.

20:09

Ο Μανά από αριστερά βρίσκει αφύλακτο τον Μάζουρεκ στην περιοχή, με πλασέ ο Αργεντινός σκοράρει ξανά και γράφει το 0-2.

20:09

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:08

90'+5: Κίτρινη στον Γιάκο για διαμαρτυρία.

20:04

90'+1: Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, με τον Βελλίδη να αποκρούει την μπάλα στην κοντινή προβολή του Μάζουρεκ μετά από προσπάθεια του Μαρινάκη.

20:04

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:04

90': Σουτ του Νικολιά χωρίς να έχει ισορροπία, άουτ.

20:02

89': Κίτρινη στον Χαντάκια για καθυστέρηση.

20:01

88': Κερδίζει κόρνερ ο Μάρκος Πάουλο για τον Παναιτωλικό, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό από τη χαμηλή εκτέλεση του Μάζουρεκ.

20:01

87': Κίτρινη στον Λίλα για φάουλ στον Μάζουρεκ.

19:55

81': Κίτρινη στον Μαλή.

19:53

80': Κίτρινη στον Αθανασιάδη για αγκωνιά στον Μαλή.

19:52

79': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Καμαρά αντί Μοράρ.

19:50

77': Σουτ στην κίνηση του Αθανασιάδη, άουτ.

19:49

76': Ο Βιντάλ εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Μιχαήλ, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:49

75': Κίτρινη στον Ρότσα για φάουλ στον Νικολιά.

19:46

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Χαντάκιας αντί του Άργκους, που αποχωρεί εντέλει όντας τραυματίας από το α' ημίχρονο.

19:42

68': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Αθανασιάδης αντί Ξύδα.

19:41

68': Μανά αντί Γουίλιαν, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

19:40

67': Κίτρινη στον Αποστολόπουλο για φάουλ στον Λουσέρο.

19:39

66': Πλασαριστό σουτ του Βιντάλ εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Κυριακίδης.

19:33

60': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Βιντάλ αντί Κούζικ.

19:30

56': Έχει μπει δυνατά ο ΠΑΣ στο β' ημίχρονο, αλλά σημαντική ευκαιρία δεν έχει καταγράψει.

19:24

50': Από την εκτέλεση του Κακούμπα η μπάλα καταλήγει στον Ξύδα, που θα πιάσει ένα πολύ άστοχο σουτ.

19:24

50': Κερδίζει κόρνερ ο Νικολιάς για τον ΠΑΣ.

19:22

48': Ο Γιάκος εκτελεί χαμηλά, σουτ του Κούζικ, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Μιχαήλ και αυτή περνά άουτ.

19:21

48': Κόρνερ παραχωρεί για τον ΠΑΣ ο Άργκους.

19:19

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Αποστολόπουλος αντί Σκόνδρα.

19:19

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.