20:10

20:09

Άνετη νίκη για τον ΠΑΟΚ και 6 στα 6, παραμένουν στην κορυφή οι «ασπρόμαυροι».

20:09

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-0.

20:06

90'+2: Κίτρινη στον Βιεϊρίνια για διαμαρτυρία.

20:05

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:04

Εκτελεί ο Πέλκας από δεξιά, ο Κρέσπο πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα αλλάζει πορεία από το κεφάλι του Γκαρός και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-0.

20:04

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:03

89': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ παραχωρεί ο Κονέ, εκτελεί ο Πέλκας, σε νέο κόρνερ διώχνει ο Μάντζιος.

20:01

87': Λημνιός αντί Μπίσεσβαρ, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:01

87': Κίτρινη στον Γκίνο.

20:01

87': Σουτ του Βιεϊρίνια, άουτ.

19:59

86': Σέντρα του Σικαμπάλα από δεξιά, κεφαλιά του Μάντζιου, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

19:59

86': Γκαρός αντί Τριάδη, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα.

19:58

84': Εκτελεί ο Πέλκας, κεφαλιά του Βαρέλα, βρίσκει στον Τζανετόπουλο η μπάλα, νέο κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:58

84': Κόρνερ παραχωρεί ο Στάθης για τον ΠΑΟΚ.

19:53

80': Ακπόμ αντί Πρίγιοβιτς, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

19:52

78': Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ, γιατί βιάστηκε να εκτελέσει φάουλ.

19:47

74': Σουτ του Τριάδη, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:45

72': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Καρέλης αντί Ζαμπά.

19:42

68': Σικαμπάλα αντί Ναδάλες, δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Χειροκροτούν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ τον Αιγύπτιο που ανταποδίδει, αφού είχε παίξει στο παρελθόν στους Θεσσαλονικείς.

19:41

67': Σημαντική ευκαιρία για τον Απόλλωνα, ο Κονέ σεντράρει από αριστερά, σκαστή κεφαλιά του Μάντζιου στο δεύτερο δοκάρι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:38

64': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Μπίσεσβαρ.

19:32

58': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα, Γκίνο αντί Μπεντινέλι.

19:31

57': Δυνατό σουτ του Βαρέλα εκτός περιοχής, άουτ.