1
17:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

17:54

Ισοπαλία που δεν πολυβολεύει τις δύο ομάδες που παραμένουν χωρίς νίκη. Το τυχερο γκολ του Νέιρα και η εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μπαράλες διαόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα. Πολύ πάθος για τις δύο ομάδες, δικαιούταν άλλο ένα πέναλτι η ομάδα της Φθιώτιδας.

17:53

Λήξη του ματς! 1-1.

17:52

90'+3: Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα δεξιά, βγαίνει και μαζεύει ο Σαράνοφ.

17:51

90'+1: Σουτ του Δημούτσου από το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.

17:51

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

17:50

90': Το εκτελεί ξανά από τα αριστερά ο Επστάιν. Ζητάει πέναλτι ο Μπαράλες που πέφτει στο έδαφος, αλλά σωστά ο ρέφερι έχει καταλογίσει πρώτα δικό του φάουλ για κράτημα.

17:49

90': Κόρνερ για τη Λαμία. Το εκτελεί ο Επστάιν από τα αριστερά, αποφέρει νέο κόρνερ.

17:48

88': Κίτρινη κάρτα στον Βουό.

17:48

Πιέζει για το γκολ στα τελευταία λεπτά η Λαμία, που παίρνει ώθηση και από τον κόσμο της.

17:44

84': Δυνατό σουτ του Βάντερσον, άουτ η μπάλα.

17:44

83': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Δεληγιαννίδης στη θέση του Αργυρόπουλου.

17:40

Ο Μπαράλες αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί. 1-1.

17:40

80': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

17:39

79': Κίτρινη κάρτα στον Νάστο.

17:38

79': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Το κερδίζει έξυπνα ο Μαστούρ από μαρκάρισμα του Κοροβέση.

17:37

77': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ντίνα έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

17:36

77': Κίτρινη κάρτα στον Βάντερσον.

17:32

72': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Παπαστεριανός στη θέση του Νέιρα.

17:31

71': Κίτρινη κάρτα στον Νέιρα.

17:30

70': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μαστούρ στη θέση του Μπερτόλιο.

17:27

68': Φωνάζει για χέρι του Αργυρόπουλου η Λαμία. Δεν φαίνεται καθαρά, το έχει κοντά στο σώμα. Κόρνερ για τη Λαμία που εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:26

67': Κίτρινη κάρτα στον Μπλάζιτς για διαμαρτυρία.

17:22

Ο Βουό αφήνει προς τα πίσω για τον Ντίνα, αυτός βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Πλατέλλας κάνει την πάσα από τα αριστερά μέσα στην περιοχή, η μπάλα ουσιαστικά βρίσκει από... σπόντα στον Νέιρα που όμως έστω και έτσι την στέλνει στα δίχτυα. 0-1΄.

17:22

62': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:20

60': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Βασιλαντωνόπουλος στη θέση του Σκόνδρα.

17:20

60': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ντίνας στη θέση του Αραβίδη.

17:19

Διαμαρτύρεται για πέναλτι του Νάστου στον Μπαράλες η Λαμία. Υπάρχει κράτημα.

17:18

58': Κόρνερ για τη Λαμία. Το εκτελεί ο Επστάιν από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:14

54': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραμάνος στη θέση του Καραγκούνη.

17:13

53': Νέο κόρνερ για τη Λαμία. Το ετελεί από τα δεξιά ο Καραγκούνης, δεν αποφέρει κάτι.

17:11

51': Κόρνερ για τη Λαμία. Το εκτελεί ο Καραγκούνης από τα δεξιά, διώχνει ο Βουό.