Ο Ατρόμητος κερδίζει 1-0 τον ΠΑΣ και ανεβαίνει στην κορυφή της βαθμολογίας.

20:52

Τέλος στο ματς.

20:50

90+2': Ο Κρίζμαν ελίσσεται μέσα στην περιοχή και κάνει το σουτ, στα... πουλιά.

20:49

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:47

89': Οφσάιντ ο Αθανασιάδης, ήταν εκτεθειμένος.

20:46

87': Πιέζει ο ΠΑΣ, καθώς ο Ατρόμητος έχει οπισθοχωρήσει...

20:42

85': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Κωτσόπουλος αντί Μούγιακιτς.

20:41

85': Οφσάιντ ο Μπρούνο, σωστή υπόδειξη.

20:39

82': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μπρούνο βγαίνει στην αντεπίθεση από τα αριστερά, πασάρει στον Κουλούρη εκείνος αφήνει στον Ούμπιντες που σουτάρει από το ύψος της περιοχής αλλά ο Βελλίδης λέει ξανά «όχι».

20:39

81': Κίτρινη κάρτα στον Μούγιακιτς.

20:38

80': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Κουλούρης ευνοείται από μία κόντρα και σουτάρει από διαγώνια θέση μέσα από την περιοχή, αλλά ο Βελλίδης αποκρούει.

20:36

79': Κίτρινη κάρτα στον Νικολιά.

20:34

76': Μέτριο παιχνίδι βλέπουμε στο Περιστέρι...

20:30

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κιβρακίδης παίρνει τη θέση του τραυματία Γιαννούλη.

20:29

71': Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει ο Γιαννούλης και θα γίνει αλλαγή.

20:27

69': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μπρούνο περνάει κάθετα στον Μούγιακιτς, ο οποίος σουτάρει αλλά ο Βελλίδης μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

20:24

66': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, χωρίς αποτέλεσμα.

20:23

66: Από μία κίτρινη κάρτα σε Κουλούρη και Σκόνδρα.

20:23

63': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ. Εκτός ο Ξύδας, ο Κρίζμαν μέσα.

20:22

63': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ουγκράι περνάει εκτός, τη θέση του παίρνει ο Ούμπιντες.

20:21

63': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μάντσον σεντράρει από τα αριστερά, ο Μούγιακιτς κοντρολάρει με άνεση τη μπάλα στην περιοχή, πλασάρει, αλλά ο Βελλίδης διώχνει.

20:19

62': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, μπλοκάρει σταθερά χωρίς πίεση ο Βελλίδης.

20:17

60': Κίτρινη κάρτα στον Τζημόπουλο.

20:15

59': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Έξω ο Μυστακίδης, μέσα ο Αθανασιάδης.

20:13

55': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ουγκράι εκτελεί ένα φάουλ από τον άξονα και αριστερά, βγάζει σε θέση βολής τον Μούγιακιτς ο οποίος όμως πιάνει... αέρα, με τη μπάλα να καταλήγει άουτ.

20:11

53': Οφσάιντ ο Κακούμπα, σωστή υπόδειξη.

20:10

52': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Βελλίδης.

20:08

50': Ο Μπουκουβάλας συγκλίνει προς το κέντρο και επιχειρεί ένα σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, πολύ κακό, άουτ.

20:05

47': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.