Νίκη - ανάσα για τον Παναιτωλικό που επιστρέφει στα θετικά αποτελέσματα.

20:52

Λήξη του αγώνα. Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-1.

20:51

90+2': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Ιωαννίδης παίρνει τη μπάλα και σουτάρει μέσα από την περιοχή, λίγο έξω από τη δεξιά γωνία του Κυριακίδη η μπάλα.

20:51

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Λουσέρο.

20:50

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Τσαμπούρη.

20:49

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:45

Ο Σαβαντογκό κινείται ωραία έξω από την περιοχή και αριστερά, σουτάρει συρτά με το δεξί, δοκάρι και μέσα. Μειώνει σε 2-1 ο Λεβαδειακός.

20:44

86': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:44

85': Διαγώνιο σουτ του Γιακουμάκη μέσα από τη περιοχή και δεξιά, άουτ.

20:42

84': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μανά αντί Ντίας.

20:41

83': Κίτρινη κάρτα στον Ουίλιαν.

20:38

79': Σουτ του Ουίλιαν εκτός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Επασί.

20:37

78': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά. περνά ανεκμετάλλευτο.

20:35

77': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Καμαρά αφήνει τη θέση του στον Λουσέρο.

20:34

75': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Έξω ο Μαρκόβσκι, μέσα ο Ιωαννίδης.

20:33

75': Κίτρινη κάρτα στον Σαβαντογκό.

20:30

72': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Επασί.

20:25

66': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ουίλιαν αντί Μάζουρεκ.

20:24

65': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Γιακουμάκης και Όμο, αντί Σουμπίνιο και Καραχάλιου.

20:23

64': ΚΟΚΚΙΝΗ κάρτα στον Νανγκίς. Ο Γάλλος άσος αντίκρισε τη δεύτερη κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία και αποβλήθηκε.

20:22

63': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Μοράρ εκτελεί το πέναλτι, η μπάλα στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Επασί και άουτ.

20:20

62': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Καμαρά σουτάρει, ο Επασί αποκρούει και ο Μάζουρεκ στην προσπάθειά του να πάρει το ριμπάουντ ανατρέπεται καθαρά από τον Καραχάλιο που βλέπει και την κίτρινη κάρτα.

20:18

Ο Καμαρά γυρίζει τη μπάλα από τα αριστερά, ο Ζησόπουλος χάνει τον Μοράρ και ο Ρουμάνος εκτελεί τον Επασί από τη μικρή περιοχή. 2-0.

20:17

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:16

57': Κίτρινη κάρτα στον Μάζουρεκ.

20:13

54': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

20:10

51': Κίτρινη κάρτα στον Παντελιάδη.

20:08

Πολύ τυχερό γκολ για τους Αγρινιώτες καθώς μετά από διώξιμο του Αντιλέχου, η μπάλα χτυπά στο πρόσωπο του Έρικσον και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0.

20:08

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:04

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

19:49

Οι Αγρινιώτες είχαν την πρωτοβουλία των κινήσεων και τη μεγάλη ευκαιρία με τον Καμαρά αλλά δεν κατάφεραν να σκοράρουν.

19:48

Λήξη πρώτου ημιχρόνου, Παναιτωλικός και Λεβαδειακός στο 0-0.

19:48

45+2': Κίτρινη κάρτα στον Σουμπίνιο.

19:47

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:44

43': Ο Μαρκόβσκι σκοράρει με κεφαλιά, αλλά προηγουμένως έχει κάνει επιθετικό φάουλ στον Μαρινάκη. Έσπρωξε καθαρά τον αντίπαλό του ο φορ των Βοιωτών.

19:41

40': Κίτρινη κάρτα στον Νανγκίς.

19:40

39': Σουτ του Μοράρ έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

19:38

37': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Γύρισμα του Μαρινάκη από τα δεξιά, ο Ζησόπουλος χάνει τον Καμαρά που εκτελεί από το πρώτο δοκάρι αλλά στέλνει τη μπάλα πάνω από τη εστία.

19:35

34': Οφσάιντ ο Μάρκος Πάουλο. Λάθος του βοηθού, καλυπτόταν καθαρά ο χαφ του Παναιτωλικού.

19:33

32': Οφσάιντ ο Σαβαντογκό, σωστή υπόδειξη.

19:32

Συμπληρώθηκε μισή ώρα παιχνιδιού, με τον Παναιτωλικό να πρεσάρει αλλά να μη μπορεί να βρει διαδρόμους προς τα καρέ του Επασί.

19:28

27': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:22

75%-25% υπέρ του Παναιτωλικού η κατοχή της μπάλας.

19:20

19': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Σαβαντογκό, αλλά καλυπτόταν.

19:17

15': Ο Μάζουρεκ παίρνει τη μπάλα από τον Μαρινάκη, μπαίνει στην περιοχή και εκτελεί με το δεξί, κακό σουτ, αρκετά μέτρα έξω.

19:14

12': Προσπαθεί να κυκλοφορήσει τη μπάλα ο Παναιτωλικός.

19:10

8': Οφσάιντ ο Μαρκόβσκι, ήταν εκτεθειμένος.

19:08

7': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

19:06

5': Ο Σαβαντογκό συγκλίνει και σουτάρει μέσα από την περιοχή και αριστερά, δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κυριακίδη η μπάλα.

19:06

Αναγνωριστικό παιχνίδι στο πρώτο πεντάλεπτο.

19:02

18:59

Όλα έτοιμα για τη σέντρα στο Αγρίνιο.

18:57

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

18:53

Καλοκαιρινός ο καιρός στο Αγρίνιο, στους 24 βαθμούς Κελσίου η θερμοκρασία.

18:48

Και οι δύο ομάδες προέρχονται από ήττες… Οι Αγρινιώτες εκτός έδρας από την ΑΕΛ με 1-0 και οι Βοιωτοί εντός από τον Ατρόμητο με 2-0.

18:42

Φίλες και φίλοι του a-sports.gr καλησπέρα σας, το παιχνίδι ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Λεβαδειακό για την 6η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας ξεκινά σε περίπου 20 λεπτά.

Κυριακίδης, Μαρινάκης, Μιχάι, Μαλής, Ρότσα, Έρικσον, Μάρκος Πάουλο, Μάζουρεκ, Ντίας, Μοράρ, Καμαρά
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Λιάβας, Ουίλιαν, Μανά, Λουσέρο, Τσοκάνης, Άργκους