3
18:25

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

18:24

Ο Ηρακλής νικάει 0-3 τη Θύελλα Καμαρίου και ξεκινάει με το... δεξί τις υποχρεώσεις του στους ομίλους του Κυπέλλου Ελλάδος.

18:24

Τέλος στο ματς.

18:22

Ο Μουμίν βγάζει ωραία κάθετη στον Κλέιτον, ο οποίος δεν αστοχεί φάτσα με τον Ανδριόλα και κάνει το 0-3.

18:22

90+3': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

18:20

Ο Γεωργίου αποφεύγει δύο αντιπάλους από τα δεξιά, κάνει το γύρισμα και ο Παναγιωτούδης από το ύψος του πέναλτι σκοράρει με πλασέ για το 0-2.

18:20

90+1': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

18:20

18:14

85': Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ρόβας αφήνει τη θέση του στον Παναγιωτούδη.

18:11

82': Μακρινό σουτ από τον Φίλωνα, 2-3 μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:10

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο...

18:06

76': Κίτρινη κάρτα στον Μενδρινό.

18:05

74': Εξαιρετική ενέργεια και σουτ του Γεωργίου αλλά θα τον σταματήσει ο Ανδρίολας αποκρούοντας σε κόρνερ που δεν αποφέρει κάτι.

18:03

73': Αλλαγή για τη Θύελλα. Φύτρος Σ. αντί Μαντούση.

17:59

69': Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα αριστερά.

17:58

68': Αλλαγή για τη Θύελλα. Έξω ο Φύτρος Μ., μέσα ο Δαβιλάς.

17:57

68': Ευκαιρία για τη Θύελλα. Γίνεται το γέμισμα, ο Ρέτζος σουτάρει μέσα από την περιοχή και αρκετά δεξιά, άουτ.

17:56

67': Κόρνερ για τη Θύελλα από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:52

63': Μακρινή, απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Κλέιτον, ψηλά.

17:50

61': Καλή στιγμή για τη Θύελλα, με τον Ερρίκο να κάνει το σουτ του και τον Βοσνιάδη να αποκρούει.

17:49

60': Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

17:47

Ο Κλέιτον σηκώνει τη μπάλα από τα αριστερά και ο Ζιαμπάρης με κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας τη στέλνει στα δίχτυα.

17:47

58': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

17:46

57': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Έξω ο Κουτρομάνος, μέσα ο Κουκόλης.

17:40

51': Ο Ρόβας σουτάρει με δύναμη έξω από την περιοχή και αριστερά, ψηλά πάνω από τα δοκάρια.

17:38

49': Κίτρινη κάρτα στον Ρόβα για θέατρο.

17:34

46': Ξεκινάει το δεύτερο 45λεπτο.

17:17

Θύελλα Καμαρίου και Ηρακλής στο 0-0. Ήταν κακός ο Ηρακλής, που ναι μεν είχε την κατοχή αλλά δεν απείλησε σοβαρά την εστία του Ανδριόλα.

17:17

17:16

45+2': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννίτση.

17:15

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:10

40': Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα δεξιά. Το εκτελεί ο Κλέιτον, γυριστή κεφαλιά από τον Ρόβα, πάνω από τα δοκάρια.

17:07

37': Οφσάιντ ο Ζανελάρης, σωστή υπόδειξη.

17:06

36': Ευκαιρία για τη Θύελλα. Ο Ερρίκος κατεβάζει ωραία τη μπάλα μέσα στην περιοχή, εκτελεί με το αριστερό, η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Βοσνιάδη.

17:01

32': Κόρνερ για τον Ηρακλή, απομακρύνει η άμυνα της Θύελλας.

16:59

30': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ηρακλή. Γεωργίου αντί του τραυματία Κανακούδη.

16:57

27': Κόρνερ για τον Ηρακλή, ξανά από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:56

Ευκαιρία για την Θύελλα. Ο Ερρίκος κάνει τη σέντρα, κεφαλιά του Σιμιτσή, λίγο άουτ.

16:56

26': Κόρνερ για τη Θύελλα από τα δεξιά.

16:55

25': Σέντρα του Πασά από τα αριστερά, ο Χασομέρης πιάνει υπό πίεση την κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας αλλά αστοχεί.

16:52

22': Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα δεξιά, απευθείας πλάγιο η μπάλα.

16:48

19': Ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Πασάς γυρίζει από τα αριστερά στον Κλέιτον, που πλασάρει ολομόναχος από το ύψος του πέναλτι, ελάχιστα άουτ.

16:47

18': Κίτρινη κάρτα στον Ερρίκο. Εκβίασε το πέναλτι ο χαφ της Θύελλας.

16:45

15': Σουτ εκτός περιοχής από τον Ερρίκο, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Βοσνιάδη.

16:44

14': Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα δεξιά, διώχνει με τις γροθιές ο Ανδριόλας.

16:42

12': Μακρινό σουτ από τον Ζαγελάρη, μπλοκάρει πολύ εύκολα ο Βοσνιάδης.

16:39

Συμπληρώθηκαν 10 λεπτά αγώνα, με τους Θεσσαλονικείς να έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων.

16:33

4': Ο Κλέιτον εκτελεί απευθείας ένα φάουλ, 5-6 μέτρα έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:30

16:28

Στο άλλο ματς του ομίλου ο ΠΑΣ Γιάννινα νίκησε 1-2 τον Ατρόμητο.

16:28

Το παιχνίδι είχε αναβληθεί λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών τις προηγούμενες ημέρες.

16:27

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες κάνουν τώρα την επίσημη εμφάνισή της στον αγωνιστικό χώρο.

16:23

Το παιχνίδι διεξάγεται στο ΔΑΚ Νάξο, καθώς το γήπεδο της νταμπλούχου Κυκλάδων, Θύελλας Καμαρίου, δεν πληροί της προδιαγραφές της διοργάνωσης.

16:17

Καλησπέρα σας από το a-sports.gr, το παιχνίδι ανάμεσα στη Θύελλα Καμαρίου και τον Ηρακλή για την 1η αγωνιστική του 1ου ομίλου του Κυπέλλου Ελλάδος ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

Ανδριόλας, Σπανός, Γελαδάρης, Μαντούσης, Ρέτζος, Φίλων, Ερρίκος, Σιμιτσής, Ζανελάρης, Φύτρος Μ., Μαυρομάτης
Αναπ: Καψάλης, Γατσέλος, Αργυρός, Τσουκαλάς, Λυγνός, Δαβιλάς, Φύτρος