2
23:32

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο Περιστέρι, καλό σας βράδυ.

23:24

Ήθελε, αλλά δεν μπορούσε ο Ατρόμητο, κατάφερε να κρατήσει το υπέρ του σκορ ο ΠΑΣ.

23:23

Χειροκροτούν τον Ατρόμητο, παρά την ήττα οι οπαδοί του.

23:21

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα 1-2.

23:20

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΣ στα αριστερά με πάσα ο Κούζικ με τον Κριζμάν και νέο κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

23:20

Κίτρινη στον Κούζικ (για καθυστέρηση).

23:18

Αποδοκιμάζουν τον τέταρτο οι φίλαθλοι του Ατρόμητου και έχουν δίκιο, τουλάχιστον 6' θα έπρεπε να είναι έξτρα χρόνος.

23:17

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:17

Έπεσε ο Κούζικ, μικρή καθυστέρηση...

23:17

90': Χλιαρό σουτ Κούζικ, ίσα που φτάνει στον Θεοδωράκη.

23:16

89': Σουτ Κουλούρη χωρίς δύναμη από θέση μέσα δεξιά, μαζεύει ο Νεόφυτος

23:16

89': Κόρνερ από τον Μπρούνο, βιαστικό και χάνεται η μπάλα.

23:15

88': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σέντρα Ούμπιντες από τα δεξιά, Χατζηισαΐας την κεφαλιά μόνος από την καρδιά της περιοχής και κοντά, ο Νεόφυτος την απόκρουση του ματς και σε κόρνερ με εκτίναξη.

23:14

87': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο από τα αριστερά...

23:12

Πεσμένος ο Κάστρο, τώρα οι φιλοξενούμενοι παίζουν και με τον χρόνο...

23:11

85': Ο Κάναντι κάνει και την τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Χατζηισαΐας αντί του Ουγκράι.

23:10

84': Σέντρα-σουτ Γιαννούλη από τα δεξιά, με τις γροθιές ο Νεόφυτος και επιθετικό φάουλ του Ρισβάνη στην εξέλιξη της φάσης.

23:07

81': Κόρνερ με τον Ούμπιντες από τα αριστερά, πέφτουν δύο παίκτες του Ατρόμητου στην εξέλιξη της φάσης, δεν φαίνεται σε αυτή την περίπτωση να υπάρχει κάτι.

23:07

81': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ με φάλτσα του Γιαννούλη από θέση έξω δεξιά, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Νεόφυτος.

23:06

Ο Μιχαήλ αγκαλιάζει και ρίχνει τον Κουλούρη εντός περιοχής... Θα μπορούσε να δοθεί πέναλτι.

23:06

79': Καλοτραβηγμένο σουτ Ουγκράι από θέση έξω αριστερά, άουτ.

23:02

Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά με τον Γιαννούλη, κεφαλιά ο Καλούρης και στα δίχτυα, 1-2.

23:02

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

23:01

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Αθανασιάδης αντί του Γιάκου.

22:59

72': Εκτελεί το κόρνερ ο Ουγκράι από τα αριστερά, μπλοκάρει ο Νεόφυτος.

22:58

Δεν δικαιώνεται ο ρέφερι για την απόφαση του από το ριπλέι. Ο Νεόφυτος ανέτρεψε τον Μούγιακιτς εντός περιοχής, ήταν πέναλτι, που κακώς δεν δόθηκε στον Ατρόμητο. Σοβαρότατο λάθος από τον Κουμπαράκη (Θράκης).

22:58

71': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ατρόμητο... Μισό μέτρο από την περιοχή του ΠΑΣ στην αριστερή γραμμή και στη μέση της στα πλάγια, δηλαδή. Εκτελεί απευθείας ο Ουγκράι, κόντρα και κόρνερ.

22:57

70': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

22:52

65': Δεύτερη αλλαγή και για τον Ατρόμητο. Ο Μάνσο αντί του Γαρουφαλιά (ο τελευταίος ίσως και να έμεινε παραπάνω ώρα στο παιχνίδι απ' ότι έπρεπε από τον Κάναντι, μακράν ο χειρότερος παίκτης των γηπεδούχων).

22:51

64': Σουτ Μπρούνο, στην αγκαλιά του Νεόφυτου.

22:50

63': Μακρινό σουτ Καρασαλίδη, άουτ...

22:49

62': Αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή του ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μπουκουβάλας αντί του τραυματία Αποστολόπουλου (χτύπησε στην προηγούμενη φάση πριν από το κόρνερ).

22:49

62': Νέο κόρνερ για τον Ατρόμητο, από τα αριστερά με τον Ουγκράι, μπλοκάρει ο Νεόφυτος, η μπάλα πήγαινε για μέσα πάντως...

22:46

59': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, η μπάλα απομακρύνεται.

22:45

58': Σέντρα Νάτσου από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση του Μούγιακιτς, ο Νεόφυτος δεν έχει πρόβλημα.

22:42

56': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά με τον Ούμπιντες, η μπάλα απομακρύνεται από τους φιλοξενούμενους.

22:41

55': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Σκόνδρας στη θέση του Ξύδα.

22:41

55': Οφσάιντ ο Ξύδας...

22:40

54': Σουτ Μούγιακιτς από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άστοχο.

22:36

50': Κόκκινη με δεύτερη κίτρινη στον Σιόντη, με δέκα μένει ο ΠΑΣ Γιάννινα.

22:32

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κουλούρης στη θέση του Κωτσόπουλου.

22:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.