Τέλος στο ματς.

21:02

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

21:01

Παναιτωλικός και Λαμία ισόπαλοι 2-2. Απίστευτη εξέλιξη στο φινάλε με τις δύο ομάδες να παίρνουν από έναν βαθμό.

21:01

90+11': Ακυρώνεται γκολ για τον Παναιτωλικό! Γύρισμα του Καμαρά μέσα στην περιοχή, στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα ο Μαρινάκης αλλά ήταν εκτεθειμένος.

20:59

Εκτελεί το φάουλ ο Έρικσον, στο τείχος.

20:59

90+10': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Παναιτωλικό, λίγο δεξιά από το ημικύκλιο.

20:58

Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι ότι ο σκόρερ βιάστηκε να μπει στην περιοχή.

20:57

Ο Μαστούρ εκτελεί το πέναλτι, ο Κυριακίδης αποκρούει αλλά στην επαναφορά ο Αντέτζο σκοράρει για το 2-2.

20:57

90+9': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:56

Μικρή διακοπή, έχει τραυματιστεί ο Μπαράλες. Αιμορραγεί στο κεφάλι και του βάζουν επίδεσμο.

20:55

Υπάρχουν διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους. Κίτρινη κάρτα στον Κυριακίδη,

20:53

90+4': Πέναλτι για τη Λαμία. Σέντρα του Μαστούρ από τα δεξιά, Μπαράλες και Μιχάι πηδούν για την κεφαλιά, αλλά ο παίκτης του Παναιτωλικού βρίσκει καθαρά τη μπάλα με το χέρι.

20:53

Πιέζει η Λαμία...

20:49

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:47

Ο Βασιλαντωνόπουλος κάνει μεγάλο λάθος μέσα στην περιοχή, ο Καμαρά του κλέβει τη μπάλα και σουτάρει, ο Σαράνοφ αποκρούει ασταθώς και στην επαναφορά ο Μανά σκοράρει από κοντά για το 2-1.

20:47

88': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:45

87’: Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Άργκους αφήνει τη θέση του στον Λουσέρο.

20:43

85': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Πλιάτσικας αντί Επστάιν.

20:42

84': Μικρή διακοπή, έχει τραυματιστεί ο Μπλάζιτς και του προσφέρονται οι πρώτες βοήθειες.

20:39

80’: Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Μάρκος Πάουλο, μέσα ο Καμαρά.

20:39

80': Ωραίο σουτ του Μάρκος Πάουλο από το ύψος της περιοχής, άουτ.

20:37

79': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραγκούνης αντικαθιστά τον Μπερτόλιο.

20:37

78': Οφσάιντ ο Μπαράλες, σωστό.

20:36

77': Μακρινό σουτ από τον Μπλάζιτς, ψηλά άουτ.

20:33

Ο Μπερτόλιο βγάζει υπέροχη κάθετη μπαλιά στον Επστάιν, ο οποίος αποφεύγει τον Κυριακίδη και από πλάγια θέση πλασάρει στην κενή εστία για το 1-1.

20:33

74': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:28

70’: Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μανά παίρνει τη θέση του Ουίλιαν.

20:25

66': Ο Μοράρ εκτελεί απευθείας ένα φάουλ από τα αριστερά και κοντά στην πλάγια γραμμή. Καλή έμπνευση, αλλά εκτός εστίας η μπάλα.

20:22

63': Κίτρινη κάρτα στον Ντίας για «θέατρο».

20:18

60’: Αλλαγή για τη Λαμία. Μαστούρ αντί Καραμάνου. Ντεμπούτο για τον Μαροκινό άσο, με την κυανόλευκη φανέλα.

20:16

58': Σε θέση οφσάιντ ο Μπαράλες, ήταν εκτεθειμένος.

20:14

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Ντίας φεύγει από τα δεξιά, περνά κάθετα στον Μάζουρεκ, που σουτάρει μέσα από την περιοχή, αλλά στέλνει τη μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:13

54': Εκτελεί απευθείας το φάουλ ο Βάντερσον, αλλά ο Κυριακίδης μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

20:12

53': Φάουλ του Μιχάι στον Καραμάνο κοντά στο ημικύκλιο. Βλέπει και την κίτρινη κάρτα ο αμυντικός του Παναιτωλικού.

20:09

51': Νέο μακρινό σουτ, αυτή τη φορά από τον Μοράρ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:07

49': Μακρινό σουτ του Έρικσον, κάκιστο, πολλά μέτρα μακριά από το δεξί κάθετο δοκάρι του Σαράνοφ.