-
0
22:26

22:24

Ο ΠΑΣ Γιάννινα παίρνει σπουδαία νίκη, έστω και με τύχη, με τον Άρη να μην μπορεί να βρει τον τρόπο να διασπάσει την άμυνα των γηπεδούχων. Έτσι, οι «κίτρινοι» γνωρίζουν την πρώτη τους ήττα στη σεζόν.

22:24

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

22:23

90'+5: Ο Δεληζήσης έχει προωθηθεί, κάνει ένα πλασέ από κοντά, η μπάλα άουτ. Χάνεται η ευκαιρία για τον Άρη στο φινάλε.

22:19

90'+1: Δυνατό σουτ του Ναζλίδη εκτός περιοχής, άουτ.

22:19

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:18

89': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Σιόντης αντί Βιντάλ.

22:14

86': Δυνατό σουτ του Γκάμα από αριστερά της περιοχής, δύσκολη επέμβαση του Βελλίδη.

22:13

84': Ο Ματίγια εκτελεί φάουλ από δεξιά, πιάνει την κεφαλιά ο Δεληζήσης, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

22:11

83': Ο Βιντάλ εκτελεί φάουλ από αριστερά, εντελώς αφύλακτος στην περιοχή ο Κρίζμαν θα πιάσει την κεφαλιά, άουτ.

22:09

81': Ναζλίδης αντί Ντιγκινί, Σιώπης αντί Μπάσα, Μαρτίνες αντί Γκαρσία, μαζεμένες κάνει τις τρεις αλλαγές ο Ερέρα για τον Άρη.

22:08

80': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κολάσο, άουτ.

22:06

78': Κόρνερ για τον Άρη παραχωρεί ο Τζημόπουλος, εκτελεί ο Γκάμα, περνά δίχως κάτι σημαντικό.

22:03

75': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Αθανασιάδης αντί Λέο.

21:59

71': Κίτρινη στον Σκόνδρα για φάουλ στον Ντιγκινί.

21:59

70': Μακρινό συρτό σουτ του Βιντάλ, πολύ άστοχο.

21:54

Ο Λέο σουτάρει από αριστερά της περιοχής, ο Δεληζήσης άθελά του θα μπει στην πορεία της μπάλας, αιφνιδιάζεται ο Κουέστα και 1-0 με το αυτογκόλ του στόπερ του Άρη.

21:53

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

21:53

64': Μακρινό σουτ του Μπάσα, μπλοκάρει εύκολα ο Βελλίδης.

21:51

63': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Κρίζμαν αντί Μυστακίδη.