-
0
20:08

20:07

Πρώτη φετινή νίκη για τον Αστέρα, εύκολη και δίκαιη, με τον Απόλλωνα Σμύρνης να παραμένει στο μηδέν.

20:07

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

20:07

90'+3: Σουτ του Καλτσά, άουτ.

20:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01

88': Φάση διαρκείας, ο Χουάντερσον αποκρούει δυνατό σουτ του Φερνάντες, για να ακολουθήσει συρτό σουτ του Ιγκλέσιας, με την μπάλα να περνά άουτ.

19:58

85': Εκτελεί ο Μπελόκ, κεφαλιά του Τριανταφυλλόπουλου, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:58

85': Κόρνερ κερδίζει ο Καλτσάς για τον Αστέρα.

19:57

84': Ωραία κίνηση εντός περιοχής και σουτ του Γκαρός, άουτ.

19:56

83': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ! Δυνατό σουτ του Καλτσά εντός περιοχής και δεξιά, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

19:55

82': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Μπελόκ αντί Τσιλιανίδη.

19:53

80': Σουτ του Τσιλιανίδη στην κίνηση, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

19:45

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, Μανιάς αντί Δουβίκα.

19:44

71': Κίτρινη στον Κονέ για φάουλ στον Ιγκλέσιας.

19:44

71': Σουτ του Μανιά από πλάγια αριστερά, άουτ.

19:43

70': Σουτ του Τριάδη, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Παπαδόπουλος.

19:42

69': Κίτρινη στον Γκονζάλες για φάουλ στον Καλτσά.

19:39

66': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Μάντζιος αντί Ζοάο Πέδρο.

19:34

61': Κονέ αντί Ακόστα, Γκαρός αντί Ντ' Ούρσο, διπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα.

19:33

60': Καλτσάς αντί Τόνσο, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:29

55': Εκτελεί ο Τσιλιανίδης, τακουνάκι από τον Φερνάντες, άουτ.

19:28

55': Κόρνερ κερδίζει ο Τσιλιανίδης για τον Αστέρα.

19:28

54': Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τους φιλοξενούμενους.

19:27

54': Κίτρινη στον Βλάχο.

19:26

53': Κερδίζει κόρνερ ο Μπεντινέλι για τον Απόλλωνα.

19:25

52': Σουτ του Τσιλιανίδη λίγο έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Χουάντερσον η μπάλα.

19:24

51': Κόρνερ παραχωρεί ο Πασαλίδης για τον Απόλλωνα, περνά χωρίς κάτι σημαντικό η εκτέλεση του Τριάδη.

19:22

49': Εκτελεί κόρνερ ο Τσιλιανίδης, κεφαλιά του Μανιά, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

19:19

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.