-
0
21:01

20:59

Δίκαιη νίκη για τον Άρη, που κάνει με τη σειρά του το 3 στα 3 και παραμένει συγκάτοικος στην κορυφή με τον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ.

20:59

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

20:56

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:52

86': Ο Σαβαντογκό εκτελεί, κακή έξοδος του Κουέστα, ο Μανγκά σουτάρει και η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

20:51

86': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό κερδίζει ο Ιωαννίδης.

20:51

85': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Ιωαννίδης αντί Μητρόπουλου.

20:50

85': Μακρινό σουτ του Κολάσο, άουτ.

20:50

84': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, Παυλίδης αντί Ντιγκινί.

20:49

83': Κίτρινη στον Σουμπίνιο για φάουλ στον Γιουνές.

20:47

81': Κίτρινη στον Φαβάρο για φάουλ στον Γιουνές.

20:46

80': Δυνατό σουτ του Σαβαντογκό συγκλίνοντας από αριστερά, άουτ.

20:42

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μανγκά αντί Νανγκίς.

20:42

76': Σιώπης αντί Ματίγια, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

20:41

76': Μακρινό σουτ του Σαβαντογκό, πολύ άστοχο.

20:36

71': Κόρνερ παραχωρεί ο Ζησόπουλος για τον Άρη μετά από σέντρα του Μενέντεθ από αριστερά. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:34

68': Κολάσο αντί Γκάμα, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

20:31

66': Ο Κουέστα αποκρούει την εκτέλεση του Μαρκόφσκι! Το 2-0 για τον Άρη παραμένει.

20:30

64': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Δεν υπάρχει παράβαση του Δεληζήση, πέφτει μόνος του ο Μαρκόφσκι, σοβαρό λάθος του διαιτητή Τάση.

20:29

64': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Σέντρα του Γκαρσία από δεξιά, κεφαλιά του Γιουνές, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

20:28

63': Από μία κίτρινη σε Γκάμα και Μητρόπουλο.

20:27

62': Σουτ του Σουμπίνιο λίγο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Κουέστα.

20:26

60': Σέντρα του Νανγκίς από δεξιά, γυριστό σουτ του Μαρκόφσκι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:23

Ο Μενέντεθ εκτελεί απευθείας φάουλ, ο Επασί βρίσκει την μπάλα, που χτυπά και στο αριστερό δοκάρι, για να σκοράρει στην επαναφορά ο Γκαρσία σε κενή εστία, 2-0.

20:22

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:20

55': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Μαρκόφσκι.

20:19

53': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Χατζηλάμπρος αντί Ντιόγκο.

20:18

52': Ο Ντιγκινί κάνει το γύρισμα από δεξιά, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Γιουνές.

20:11

46': Κίτρινη στον Δεληζήση για φάουλ στον Μαρκόφσκι.

20:11

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.