-
3
20:08

20:07

Δίκαιο διπλό για τον Παναθηναϊκό, που κάνει το 3 στα 3 και από το -6 έχει φτάσει στους 3 βαθμούς. Άργησε να μπει στο ματς η ΑΕΛ και το πλήρωσε.

20:07

Λήξη του αγώνα, 1-3.

20:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:03

Ο Χατζηγιοβάνης ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 1-3.

20:02

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:02

88': Κίτρινη για τον Κούνιτς.

20:01

88': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟ! Ο Χατζηγιοβάνης εκτελεί το φάουλ, κάνει χέρι ο Κούνιτς.

20:01

87': Κίτρινη στον Φατιόν για φάουλ στον Τζανδάρη, φάουλ σε εξαιρετικό σημείο.

20:01

87': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Χατζηθεοδωρίδης αντί Κουρμπέλη.

19:58

84': Κοέφ αντί Μιλοσάβλιεβιτς, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

19:53

80': Σουτ του Χατζηγιοβάνη, δύσκολα σε κόρνερ θα διώξει ο Κρίστινσον. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:52

78': Σουτ στην κίνηση του Λεοζίνιο, δεν είναι καλό, άουτ.

19:50

76': Πούγγουρας αντί Μπουζούκη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

19:47

74': Υπέροχη ενέργεια του Χατζηγιοβάνη από πλάγια αριστερά της περιοχής, τσιμπά την μπάλα πάνω από τον Καρανίκα, πλασάρει, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

19:47

73': Εκτελεί το κόρνερ ο Πίτι, κεφαλιά του Γρομητσάρη, άουτ.

19:46

73': Σουτ του Κούνιτς εντός περιοχής, διώχνει ο Διούδης και θα απομακρύνει σε κόρνερ και το σουτ του Ντέλετιτς.

19:46

72': Η ΑΕΛ πήρε ψυχολογία με τη γρήγορη μείωση, προσπαθεί να φτάσει και στην ισοφάριση.

19:39

Ο Φατιόν εκτελεί ψηλά δεξιά, στην αντίθετη γωνία ο Διούδης, 1-2.

19:39

66': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:38

64': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΛ! Χέρι εντός περιοχής κάνει ο Μαυρομμάτης μετά από εκτέλεση φάουλ του Πίτι από αριστερά.

19:38

64': Κίτρινη στον Μπουζούκη.

19:36

Ο Γιόχανσον περνά όποιον βρίσκει μπροστά του, κερδίζει και μια κόντρα από τον Γρομητσάρη και με πλασέ γράφει το 0-2. Δεύτερο γκολ για τον Σουηδό μπακ-χαφ!

19:36

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:35

62': Κόρνερ παραχωρεί ο Ινσούα για την ΑΕΛ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Καρανίκα.

19:33

60': Σουτ του Μπουζούκη από το όριο της περιοχής, άουτ.

19:33

59': Σέντρα του Καρανίκα από δεξιά, αδύναμη κεφαλιά του Κούνιτς, μπλοκάρει ο Διούδης.

19:28

55': Κίτρινη στον Λεοζίνιο.

19:28

55': Βέργος αντί Καμπετσή, πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

19:27

54': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ, Κούνιτς αντί Xoύμπτσεφ.

19:22

49': Περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Χατζηγιοβάνη...

19:22

48': Κίτρινη στον Καρανίκα για διαμαρτυρία.

19:22

48': Κόρνερ παραχωρεί ο Καρανίκας για τον ΠΑΟ.

19:20

46': Κίτρινη στον Γρομητσάρη για φάουλ στον Μπουζούκη.

19:19

46': Λεοζίνιο αντί Σαχίτι, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

19:19

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.