-
3
20:19

20:18

Δίκαιο και άνετο διπλό για τον ΠΑΟΚ στο «Γεντί Κουλέ» ενάντια στον μαχητικό ΟΦΗ και 3 στα 3 στο πρωτάθλημα.

20:17

90'+5: Λήξη αγώνα, 1-3.

20:14

90'+2: Δυνατό σουτ στην κίνηση από τον Καρέλη, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:12

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:07

86': Κίτρινη στον Βέρνμπλουμ για φάουλ στον Αραβίδη.

20:03

81': Κίτρινη στον Πλατέλλα.

20:01

80': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Σάκχοφ αντί Μπίσεσβαρ.

19:59

78': Κακή έξοδος του Πασχαλάκη σε εκτέλεση φάουλ του Πλατέλλα, κακό τελείωμα όμως και από τον Κυριακίδη.

19:57

76': Ο Μπίσεσβαρ, όντας αφύλακτος, κάνει ωραίο πλασέ εκτός περιοχής, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

19:56

74': Κόρνερ κερδίζει ο Καρέλης για τον ΠΑΟΚ, περνά χωρίς κάτι σημαντικό η εκτέλεση του Ουάρντα.

19:52

70': Ο Μαουρίσιο κάνει ένα σουτ, η μπάλα άουτ.

19:51

69': Ουάρντα αντί Ζαμπά, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

19:48

66': Σουτ του Κουτσιανικούλη, δεν ανησυχεί ο Πασχαλάκης.

19:47

65': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Κουτσιανικούλης αντί Νέιρα.

19:47

65': Κεφαλιά του Μαουρίσιο μετά από σέντρα του Μάτος από δεξιά, άουτ.

19:44

62': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Βέρνμπλουμ αντί Κάνιας.

19:43

62': Κίτρινη στον Μάτος για φάουλ στον Αραβίδη.

19:43

61': Μετά από σέντρα του Ζαμπά ο Καρέλης κάνει την κοντινή προβολή προ του Στρέζου, ο Κομεσίδης διώχνει την μπάλα. Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

19:40

59': Σημαντική ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Μπολάκης κάνει το γύρισμα από αριστερά, προβολή του Αραβίδη από το ύψος του πέναλτι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:39

58': Δυνατό σουτ του Καρέλη εκτός περιοχής και αριστερά, άουτ.

19:36

54': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ, Αραβίδης και Πλατέλλας αντί των Ντίνα και Σάσι.

19:35

Ο Ζαμπά από πλάγια δεξιά θα κάνει το σουτ ύστερα από πάσα του Μπίσεσβαρ, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Στρέζος και 1-3.

19:35

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:34

52': Κίτρινη στον Παπαστεριανό για διαμαρτυρία.

19:29

47': Δυνατό σουτ του Ζαμπά, άουτ.

19:27

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

19:11

Λίγες τελικές, αλλά τρία γκολ στο «Γεντί Κουλέ», με τον ΠΑΟΚ να είναι καλύτερος σε γενικές γραμμές.

19:11

Mε τον Πασχαλάκη τα έχουν όλοι στον ΟΦΗ, προφανώς για τον τρόπο που πανηγύρισε το γκολ του Μάτος, αφού στο ριπλέι φάνηκε να λέει κάποια... γαλλικά προς τους οπαδούς των γηπεδούχων.

19:10

45'+6: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 1-2.

19:08

45'+5: Κίτρινη στον Ποτουρίδη για διαμαρτυρία.

19:08

Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί από δεξιά, κεφαλιά του Μάτος, ο Κοροβέσης δεν μπορεί να διώξει στη γραμμή και 1-2.

19:07

45'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:07

45'+4: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ παραχωρεί ο Ποτουρίδης.

19:06

45'+3: Σουτ του Κάνιας εκτός περιοχής, διώχνει με δυσκολία ο Στρέζος.

19:04

45'+1: Πέντε λεπτά καθυστερήσεων.

19:04

45': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντίνα, σε κόρνερ διώχνει ο Πασχαλάκης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.