-
1
23:36

23:35

Τον Οκτώβριο τα δύο επόμενα ματς στο Νations League με Ουγγαρία εντός και Φινλανδία εκτός.

23:35

Τσάμπα ήττα για την Εθνική, άξιζε τουλάχιστον την ισοπαλία.

23:35

90'+3: Λήξη αγώνα, 2-1.

23:32

90'+1: Ωραία σέντρα του Φορτούνη από δεξιά, πιάνει την κεφαλιά ο Μήτρογλου, λίγο άουτ. Άλλη μία σπουδαία ευκαιρία για την Εθνική.

23:31

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:29

88': Πιέζει για το γκολ της ισοφάρισης η Εθνική...

23:23

82': Κεφαλιά του Παπασταθόπουλου μετά από εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη από δεξιά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα. Καλή ευκαιρία για την Εθνική.

23:21

81': Τρίτη αλλαγή για την Ουγγαρία, Πάτκαϊ αντί Κόβατς.

23:19

78': Εκτελεί απευθείας ο Κλαϊνχάισλερ, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Μπάρκας. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:19

78': Κίτρινη στον Οικονόμου για φάουλ στον Κόβατς.

23:16

75': Σουτ στην κίνηση του Μήτρογλου από το ύψος της περιοχής μετά από πάσα του Φορτούνη από δεξιά, νέα επέμβαση του Γκούλατσι. Νέα ευκαιρία για την Εθνική.

23:14

73': Εκτελεί ο Πέλκας από δεξιά, κεφαλιά του Χριστοδουλόπουλου, ο Γκούλατσι μπλοκάρει.

23:13

72': Ο Πέλκας δέχεται έξοχη ασίστ από τον Μήτρογλου, θα σουτάρει από κοντά, σε κόρνερ διώχνει ο Γκούλατσι. Σημαντική ευκαιρία για την Εθνική.

23:10

69': Δεύτερη αλλαγή για την Ουγγαρία, Έπελ αντί Άνταμ Σάλαϊ.

23:09

68': Κόρνερ για την Εθνική από τα πόδια του Κλαϊνχάισλερ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Φορτούνη.

23:03

62': Λόβεντσιτς αντί Βάργκα, πρώτη αλλαγή για την Ουγγαρία.

22:59

58': Δεν βρίσκει διαδρόμους η Εθνική προς τα αντίπαλα καρέ, την... πάτησε ο Σκίμπε κάνοντας γρήγορα τις αλλαγές και δεν μπορεί να κάνει κάποια άλλη κίνηση από τον πάγκο πλέον.

22:53

52': Τρίτη αλλαγή για την Εθνική νωρίς νωρίς, αναγκαστική λόγω τραυματισμού του Μανωλά, στη θέση του ο Οικονόμου.

22:52

52': Κεφαλιά του Τοροσίδη μετά από εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

22:51

50': Κίτρινη στον Ρόλαντ Σάλαϊ.

22:47

46': Δύο αλλαγές για την Εθνική, Λυκογιάννης αντί Τζαβέλλα, Μήτρογλου αντί Δώνη.

22:47

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.