-
4
21:53

21:52

Ήταν σοβαρή και αποτελεσματική η ΑΕΚ στο πρώτο ημίχρονο, έριξε... στροφές στη συνέχεια. Πολλά και χρήσιμα συμπεράσματα βγάζουν στον ΑΟΤ από αυτό το φιλικό ματς.

21:51

90'+3: Τέλος του αγώνα, 1-4.

21:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:48

88' Κίτρινη στον Νιάρο για φάουλ στον Γιαννιώτα.

21:45

87': Αλμπάνης αντί Ράντι, αλλαγή για τα Τρίκαλα.

21:40

80': Νιάρος αντί Γκόλια, Ηλιάδης αντί Τσιμίκα, δύο ακόμη αλλαγές για τον ΑΟΤ.

21:37

77': Σουτ του Τριανταφυλλάκου μετά από εκτέλεση φάουλ του Γκόλια, ο Γιαννίκογλου αποκρούει.

21:35

75': Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς στο β' ημίχρονο με τις συνεχείς αλλαγές από τις δύο ομάδες.

21:35

75': Συριόπουλος και Τριανταφυλλάκος αντί Πατσατζόγλου και Γιουκαρή, δύο αλλαγές για τα Τρίκαλα.

21:30

70': Αλλαγή για την ΑΕΚ, Σιμόες αντί Γιακουμάκη.

21:29

69': Σταματάκος αντί Ρούνεϊ Βανκεβάι, νέα αλλαγή για τα Τρίκαλα.

21:26

67': Γκατζολάρι αντί Τσιάρα, άλλη μία αλλαγή των Θεσσαλών.

21:21

62': Μακρίδης αντί Συμελίδη σε αλλαγή για τον ΑΟΤ.

21:19

60': Τέσσερις αλλαγές για την ΑΕΚ και ανεπίσημο ντεμπούτο για τον Γιαννιώτα, που αντικαθιστά τον Κλωναρίδη. Στο ματς και οι Γιαννίκογλου, Λαμπρόπουλος και Πόνσε αντί των Τσιντώτα, Γκάλο και Αϊντάρεβιτς.

21:18

59': Σουτ του Συμελίδη, άστοχο.

21:14

55': Σουτ του Τσιμίκα μετά από πάσα του Ράντι, άουτ.

21:06

47': Σουτ του Συμελίδη μετά από ασίστ του Τσιμίκα, ο Τσιντώτας μπλοκάρει.

21:04

46': Σβάρνας αντί Τσιγκρίνσκι, Μοράν αντί Γαλανόπουλου, Γιαννούτσος αντί Λόπες, τρεις αλλαγές για την ΑΕΚ.

21:04

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

20:47

45'+1: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 1-4.

20:45

44': Ο Τσιμίκας θα βρεθεί στο τετ α τετ με τον Τσιντώτα, κάνει το σουτ, άουτ.

20:44

43': Εκτελεί ο ο Αϊντάρεβιτς, άστοχη η κεφαλιά του Τσιγκρίνσκι.

20:44

43': Ο Κλωναρίδης σουτάρει και ο Ταΐρης διώχνει σε κόρνερ.

20:42

41': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αϊντάρεβιτς, η μπάλα άουτ.