-
1
23:31

23:30

Ο Παναιτωλικός παίρνει την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα, άργησε να ξυπνήσει ο ΟΦΗ.

23:29

90'+6: Λήξη του αγώνα μετά από έξι λεπτά καθυστερήσεων τελικά, 2-1.

23:24

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:23

89': Κίτρινη στον Χαντάκια για φάουλ στον Αραβίδη.

23:22

Ο Παύλος Κυριακίδης κάνει το γύρισμα από δεξιά, άθελά του ο Έρικσον στην προσπάθειά του να διώξει μειώνει με αυτογκόλ σε 2-1.

23:21

88': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

23:21

87': Σουτ του Ποτουρίδη μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:20

87': Κεφαλιά του Αραβίδη μετά από σέντρα του Ποτουρίδη, εκπληκτικά διώχνει σε κόρνερ ο Κυριακίδης.

23:19

86': Χαντάκιας αντί Μάζουρεκ, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

23:17

83': Κίτρινη στον Ρόσα για φάουλ στον Μεγιάδο.

23:14

81': Ρότσα αντί Μανά, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

23:10

77': Διπλή σπουδαία ευκαιρία για τον ΟΦΗ μετά το κόρνερ που εκτελεί ο Ντίνας, ο Κυριακίδης αποκρούει εντυπωσιακά τα διαδοχικά σουτ των Ποτουρίδη και Ντίνα.

23:09

76': Κόρνερ για τον ΟΦΗ κερδίζει ο Βουό.

23:08

75': Αραβίδης αντί Κουτσιανικούλη, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

23:06

73': Σουτ του Μανά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

23:04

71': Κίτρινη στον Ντίνα.

23:02

69': Κίτρινη στον Μοράρ για φάουλ στον Μεγιάδο.

22:59

66': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Λιάβας αντί Γουίλιαν.

22:55

62': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ωραίο σουτ του αφύλακτου Μεγιάδο λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα θα φύγει ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

22:54

61': Ντίνας αντί Πλατέλλα, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

22:53

60': Κόρνερ κερδίζει ο ΟΦΗ με τον Παύλο Κυριακίδη, κακή η εκτέλεση του Πλατέλλα.

22:51

Ο Έρικσον εκτελεί απευθείας το φάουλ, διώχνει ο Στρέζος, κοιμάται η άμυνα του ΟΦΗ και αφύλακτος ο Μοράρ από πλάγια δεξιά της περιοχής με σουτ γράφει το 2-0.

22:50

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

22:50

57': Κίτρινη στον Παπαστεριανό για φάουλ στον Μαρινάκη, φάουλ σε εξαιρετικό σημείο.

22:46

53': Κίτρινη στον Κουτσιανικούλη για φάουλ στον Ντίας.

22:40

47': Κάθετη πάσα του Τσοκάνη για τον Μοράρ, διαγώνιο σουτ του Ρουμάνου από αριστερά της περιοχής, ελάχιστα άουτ. Πάλι στην πλάτη της άμυνας του ΟΦΗ βγήκε ο φορ των Αγρινιωτών.

22:39

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.