1
21:05

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr για την ενημέρωση σας, καλή συνέχεια.

21:03

Ο Ατρόμητος είχε λύσεις και ουσία στην πρόβα τζενεράλε και πήρε τη νίκη γοήτρου απέναντι στον ισχυρό Αστέρα Τρίπολης.

20:58

Λήξη αναμέτρησης, Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 2-1 τελικό.

20:54

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:42

Ο Μπρούνο βρήκε τον Μούγιακιτς, σουτ μέσα από την περιοχή και... μέσα, 2-1.

20:42

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:35

Ο Μουνάφο άνοιξε για τον Καλτσά, σουτ από θέση τετ α τετ και 1-1.

20:35

74': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:32

Φάουλ για τους Περιστεριώτες με τον Ούμπιντες, Κουλούρης σουτ μέσα από την περιοχή και στα δίχτυα, 1-0.

20:32

71': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:23

61': Δυνατό σουτ Κυριακόπουλου, άουτ.

20:21

59': Σουτ Μανιά, απομακρύνει σε κόρνερ ο Μέγερι, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη του για τους φιλοξενούμενους...

20:19

57': Ευκαιρία για τον Αστέρα. Σέντρα Κυριακόπουλου από τα δεξιά, ο Μανιάς μέσα στην περιοχή, άουτ.

20:14

52': Κεφαλιά Κουλούρη, η μπάλα φεύγει αόυτ.

20:09

46': Αλλαγή κάτω από τα γκολπόστ του Αστέρα. Ο Αθανασιάδης αντί του Παπαδόπουλου.

20:09

19:56

Παιχνίδι κέντρου, χωρίς μεγάλες φάσεις. Έκανε κάποια σουτ ο Αστέρας, είχε την κατοχή της μπάλας ο Ατρόμητος.

19:51

Λήξη α' ημιχρόνου, Ατρόμητος και Αστέρας στο 0-0.

19:48

44': Σουτ από τον Άνχελ εντός περιοχής και πλάγια, μπλοκάρει σε διπλό χρόνο ο Μέγερι.

19:44

40': Σουτ Μανούσου, δεν θα βρει στόχο, καταλήγει άουτ.