0
23:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας βράδυ.

22:57

Τα γκολ ο Παναθηναϊκός, τις ευκαιρίες ο Λεβαδειακός. Ψυχολογική τόνωση για τους "πιτσιρικάδες" του ΠΑΟ η νίκη αυτή στο τελευταίο τεστ πριν από την έναρξη της Σούπερ Λίγκας.

22:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός 2-0.

22:51

90'+1: Μπαίνει ο Βήχος τελικά στη θέση του αρχηγού του Λεβαδειακού.

22:51

90'+1: Οφσάιντ ο Νανγκίς, που σκοράρει, αλλά το γκολ δεν μετρά, ήταν εκτεθειμένος.

22:51

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Τσαμπούρης, με δέκα θα τελειώσει το ματς ο Λεβαδειακός.

22:50

Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα αριστερά, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη.

22:50

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

22:49

Έχει χτυπήσει ο Τσαμπούρης, μικρή διακοπή.

22:48

89': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Κάτσε από τα αριστερά, στην αγκαλιά του Επασί.

22:46

87': Φάουλ για τον Λεβαδειακό από τα δεξιά, Σουμπίνιο απευθείας, αρκετά μέτρα άστοχο το σουτ.

22:46

87': Κίτρινη στον Μαυρομάτη.

22:44

Κλασική ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό (η πρώτη πέρα από τα δύο γκολ). Ο Γιόχανσον τη συρτή σέντρα από τα δεξιά, ο Ζησόπουλος διώχνει, αλλά στρώνει άθελα του στον Εμμανουηλίδη, διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα εκατοστά έξω από το δεξί δοκάρι.

22:43

84': Κίτρινη στον Σουμπίνιο.

22:40

81': Οφσάιντ ο Μαρκόφσκι, σωστή υπόδειξη.

22:39

80': Οφσάιντ ο Πίσπας, λάθος απόφαση, ήταν καλυμμένος.

22:35

75': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καραχάλιος αντί του Χατζηλάμπρου και ο Καθάριος αντί του Αντιλέχου.

22:34

74': Νέες αλλαγές από τον Παναθηναϊκό. Θεοχάρης και Σέχου αντί των Κολοβέτσιου και Δώνη.

22:33

73': Μακρινό σουτ Μητρόπουλου, άουτ.

22:31

72': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Εμμανουηλίδης αντί του Μπουζούκη.

22:28

69': Μακρινό φάουλ από τα 35 μέτρα και αριστερά του Τσαμπούρη, δυνατό σουτ, μπλοκάρει ο γκολκίπερ του Παναθηναϊκού.

22:28

Νέα ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Νανγκίς βγήκε στην πλάτη της άμυνας του Παναθηναϊκού, σουτ, ο Διούδης κρατά το μηδέν.

22:27

68': Νέες μαζικές αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Πίσπας, Γιόχανσον, Μαυρομάτης και Στάικος στις θέσεις των Μουνιέ, Οικονόμου, Κουλιμπαλί και Τζανδάρης.

22:26

Οφσάιντ ο Μαρκόφσκι, σωστή υπόδειξη.

22:24

65': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπουζούκης από τα αριστερά, κεφαλιά Παντελάκη υπό πίεση, άουτ.

22:23

64': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Μαρκόφσκι αντί Σαβαντόγκο.

22:21

62': Ευκαιρία για τους Βοιωτούς. Ωραία κίνηση του Σαβαντόγκο, μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή, διαγώνιο σουτ, θα διώξει σωτήρια ο Διούδης.

22:17

58': Τρεις αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Κάτσε, Παντελάκης, Χατζηθεοδωρίδης αντί των Ινσούα, Πούγγουρα και Χατζηγιοβάνη.

22:16

Οι παίκτες του Γιώργου Δώνη ευνοούνται από τις κόντες σε προσπάθεια του Τζανδάρη και επιχειρούμενο διώξιμο από τον Μητρόπουλο... Έτσι η μπάλα φτάνει στον Μουνιέ, ο οποίος από θέση τετ α τετ από το πουθενά, νικά τον γκολκίπερ του Λεβαδειακού και κάνει με πλασέ το 2-0.

22:16

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

22:15

56: Φάουλ για τον Παναθηναϊκό από τα αριστερά του ημικύκλιου, Μπουζούκης απευθείας, κακό χτύπημα, ψηλά άουτ.

22:10

51': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Μητρόπουλος και Σουμπίνιο αντί Βιντέκερ και Γιακουμάκη.

22:10

Μικρή διακοπή, έχει χτυπήσει ο Βιντέκερ. Δεν θα συνεχίζει.

22:08

49': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα αριστερά με τον Μπουζούκη, στην εξέλιξη της φάσης υπάρχει επιθετικό φάουλ.

22:05

22:05

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Αντιλέχου αντί του Κρνέτα.