-
0
21:27

21:26

Βελτιωμένος ο Παναθηναϊκός στο β' ημίχρονο, δεν απειλήθηκε από τους Κύπριους, είχε και τις ευκαιρίες στο τελευταίο δεκάλεπτο για να σκοράρει.

21:25

90'+2: Λήξη του αγώνα, 1-0.

21:25

90'+2: Σουτ του Μαυρομάτη μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Μπουζούκης, άουτ.

21:23

90'+1: Κόρνερ για τον ΠΑΟ κερδίζει ο Πίσπας, εκτελεί ο Μπουζούκης, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:23

90'+1: Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

87': Σπουδαία ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, ο Εμμανουηλίδης κάνει το γύρισμα από δεξιά και ο Πίσπας από κοντά θα στείλει ψηλά άουτ την μπάλα.

21:16

84': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, λάθος του Βύντρα και ο Εμμανουηλίδης με σουτ από δεξιά της περιοχής στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι.

21:15

83': Σουτ του Κουρμπέλη, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:13

81': Τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΟ, Πίσπας αντί Οικονόμου.

21:13

81': Αλμπίν αντί Μόντες, αλλαγή για την Ομόνοια.

21:10

79': Ακόμη μια αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Κουντουριώτης αντί Χατζηθεοδωρίδη.

21:08

77': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναθηναϊκό, εκτελεί ο Μπουζούκης, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:06

75': Εντρένα αντί Χριστοφή, αλλαγή για την Ομόνοια.

21:06

75': Οικονομόπουλος αντί Κουλιμπαλί, Αποστολάκης αντί Θεοχάρη, αλλαγές για τον ΠΑΟ.

21:02

70': Εμμανουηλίδης αντί Δώνη, αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:01

69': Το κόρνερ της Ομόνοιας περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:01

69': Αλλαγή για την Ομόνοια, Ζαρσίνιο αντί Σοάρες.

21:01

69': Κόρνερ παραχωρεί ο Κουλιμπαλί για την Ομόνοια.

20:59

68': Διαγώνιο σουτ του Ραμίρεζ από δεξιά της περιοχής, δεν ανησυχεί ο Κότσαρης.

20:57

66': Τζανδάρης αντί Κάτσε, Μαυρομάτης αντί Γιόχανσον, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.