1
20:52

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:51

Πιο έτοιμος και καλύτερος ο Πανιώνιος, δίκαια νίκησε, προβλημάτισε ο Απόλλων Σμύρνης.

20:48

Λήξη αναμέτρησης. Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος 0-1 τελικό.

20:46

Μπήκαμε στις καθυστερήσεις...

20:43

88': Κόρνερ για τον Πανιώνιο με τον Σεράφ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:41

86': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ρώσσης αντί Μπετινέλι,

20:40

85': Φάουλ με τον Σαραμαντά ο Πανιώνιος από τα δεξιά, στην αγκαλιά του Χουάντερον.

20:38

83': Κόρνερ για τον Πανιώνιο με τον Αλμπεργκ από τα δεξιά, διώχνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

20:34

79': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Καλλέργης αντί Μάντζιου.

20:32

77': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Βαφέας και Βλάχος στις θέσεις Πετσόνι και Τζανετόπουλου.

20:30

75': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Μίκο αντί του Σταυρόπουλου.

20:27

72': Λάθος Ντομίνγκες, κλέβει ο Μάντζιος, που πιέζει ψηλά και μέσα στην αντίπαλη περιοχή, αλλά το σουτ από κοντά είναι αδύναμο, μαζεύει εύκολα ο Μανοϊλοβίτς.

20:23

68': Ακόμα μια αλλαγή για τον Πανιώνιο. Παπαγεωργίου στη θέση του Κούρντι.

20:21

66': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Γκίνο στη θέση του Κοντοέ.

20:20

Έχει χτυπήσει στο πρόσωπο σε διεκδίκηση της μπάλας ο Μάντζιος, αλλά συνεχίζει κανονικά μετά τις πρώτες βοήθειες.

20:19

64': Οφσάιντ ο Καμαρά, σωστή υπόδειξη.

20:16

61': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σέντρα Μπετινέλι από τα δεξιά, πλασέ-κόντρα στην κίνηση του Πετσόνι από το ύψος της μικρής περιοχής, πάνω από την εστία του Πανιωνίου.

20:14

59': Σίντι Άλι, Καμαρά Σεράφ, Άλμπεργκ μέσα, Ντουρμισάι, Κεϊτά, Σπιριντόνοβιτς, Μασούρας έξω.

20:14

59': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Γκονζάλες, η μπάλα απομακρύνεται.

20:12

57': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Γκονζάλες από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

20:06

50': Οφσάιντ ο Ντουρμισάι, ήταν εκτεθειμένος.

20:05

49': Οφσάιντ ο Σπιριντόνοβιτς. Φωνάζουν οι Πανιώνιοι...

20:03

47': Διπλή ευκαιρία για τον Πανιώνιο, σουτ Κούρντι από τα αριστερά, αποκρούει ο Χοιυάντερσον, στην επαναφορά νέο σουτ από τον Μασούρα, πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

20:01

46': Δύο Αλλαγές ο Πανιώνιος. Σαραμαντάς και Κόρμπος μέσα. Εκτός οι Οικονομίδης και Κότσιτς.

20:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου