1
23:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας βράδυ.

22:53

Δεν μπόρεσε να ανταποκριθεί ο Παναθηναϊκός και σε αυτό το φιλικό με τους Ολλανδούς να κερδίζουν πολύ εύκολα. Και δεν αναφερόμαστε στο τελευταίο 15λεπτο, που οι "πράσινοι" έπαιζαν με δέκα.

22:52

Λήξη αναμέτρησης, πέντε δευτερόλεπτα πριν το 90'.

22:48

Κάθετη στον Ζανγκ, διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά και 3-1.

22:47

86': ΓΚΟΛ για την ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ!

22:47

Δεν έχει άλλη αλλαγή ο Παναθηναϊκός να κάνει και έτσι παίζει

22:45

84': Αλλαγή για την Ντε Χάαγκ. Ρίντερ στη θέση του Γκόουσενς.

22:44

83': Κίτρινη στον Οικονομόπουλο.

22:43

82': Κόρνερ για τους Ολλανδούς με τον Γκόουσενς από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:41

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Μουνιέ.

22:40

79': Κίτρινη στον Ινσούα.

22:39

77': Σύρραξη ξαφνικά στο κέντρο του γηπέδου. Νεύρα πολλά. Σκληρό φάουλ από τον Μπεούγκελσνταϊκ. Ινσούα, Δώνης την πέφτουν στον αμυντικό των γηπεδούχων.

22:38

76': Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε καλή θέση. Οικονόμου στην εκτέλεση, απευθείας μπλοκάρει ο τερματοφύλακας των Ολλανδών.

22:38

76': Ο Μουνιέ έχει χτυπήσει και αποχωρεί. Με δέκα προσωρινά οι "πράσινοι".

22:36

75': Μεγάλη ευκαιρία για την Ντε Χάαγκ. Μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή του Παναθηναϊκού ο Λόρεντσεν, ξεφεύγει, αλλά ανοίγει την μπάλα και ο Κότσαρης προλαβαίνει και απομακρύνει με τα πόδια στην έξοδο.

22:35

74': Σουτ Εμμανουηλίδη, μπλοκάρει ο Τζουίνκελς.

22:33

72': Κόρνερ για τους Ολλανδούς με τον Γκόουσενς από τα αριστερά, κεφαλιά χωρίς δύναμη από τον Μπεούγκελσνταϊκ, κατάφερε να μπλοκάρει ο Κότσαρης αυτή τη φορά.

22:31

71': Αλλαγή και για την Ντε Χάαγκ. Ζανγκ και Λόρεντσεν αντί Φάλκενμπεργκ και Χόουι

22:30

70': Αποστολάκης και Εμμανουηλίδης αντί των Μπουζούκη και Γιόχανσον.

22:25

Πηγή κινδύνων ο νεαρός τερματοφύλακας του Παναθηναϊκού σε κάθε φάση των γηπεδούχων.

22:24

Γκόουσενς σε φάουλ από τα αριστερά, λάθος έξοδος του Κότσαρη, η μπάλα εν τέλει απομακρύνεται σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

22:22

61': Δύο αλλαγές για τους Ολλανδούς. Μπάκερ αντί Μπέκερ, Γκόπελ αντί Ίμερς.

22:21

60': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Μουνιέ από τα αριστερά, η μπάλα δεν απομακρύνεται και φτάνει στον Τζανδάρη, σουτ απέξω, άουτ.