1
19:02

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:01

Χρήσιμα συμπεράσματα για τον Δώνη απέναντι σε μια πιο έτοιμη ομάδα. Με κανονική ομάδα οι "πράσινοι" στο α' ημίχρονο, με την ομάδα Νέων, που έχει προωθεί στην πρώτη στο δεύτερο 45λεπτο.

18:59

Λήξη αναμέτρησης, Άντβερπ - Παναθηναϊκός 2-1 τελικό.

18:58

Συμπληρώθηκαν τα 90', καθυστερήσεις πλέον...

18:54

87': Μακρινό δυνατό σουτ Κάτσε από τα 35 μέτρα, πήγε να αιφνιδιαστεί ο Μπολάτ, αλλά σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει.

18:50

83': Κόρνερ για την Άντβερπ. Ο Χέρεμανς από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται προσωρινά από την άμυνα και φτάνει στον Γιαταμπαρέ, σουτ απέξω, άουτ.

18:48

81': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αποστολάκης αντί του Κολοβέτσιου.

18:46

79': Αλλαγή για τους Βέλγους. Ο Βαν Νταμ αντί Μπολίνγκι. Μέσα και ο Γιαντί.

18:38

71': Διακοπή για νερό... Και κλασικά οι Βέλγοι παγώνουν το χρονόμετρο!!! Φυσικά και αυτό δεν ισχύει. Το ματς αρχίζει εκ νέου μετά από 2'.

18:36

70': Αλλαγή για τους Βέλγους. Ο Ραντριαμπόλολονα αντί του Οπαρέ.

18:35

69': Κουντουριώτης, Οικονόμπουλος αντί Μουνιέ και Κουλιμπαλί.

18:31

65': Τέσσερις μαζεμένες αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Πίσπας, Μαυρομάτης, Θεοχάρης, Τζανδάρης μέσα, έξω οι Δώνης, Ρεγκάκος, Οικονόμου, Γιόχανσον.

18:30

64': Επικίνδυνη σέντρα-σουτ Χέρμανς από τα δεξιά, μόλις άουτ με τον Μπολίνγκι να μην προλαβαίνει από το ύψος του δεύτερου δοκαριού να κάνει μόνος του την κοντινή προβολή, άουτ η μπάλα.

18:29

63': Σουτ Οπαρέ απέξω, καλοτραβηγμένο, αλλά χωρίς δύναμη, μπλοκάρει αυτή τη φορά ο Κότσαρης,

18:25

59': Αλλαγή για την Άντβερπ. Ο Τζάκλερούντ αντί του Γιούκλεροντ.

18:22

Ο Γιαταμπαρέ από τα δεξιά βγάζει ωραία συρτή σέντρα με΄σα στην περιοχή του Παναθηναϊκού, ο Κότσαρης είναι στο... βγαίνω δεν βαίνω και ο Χέρεμανς δεν αστοχεί στο τετ α τετ, γράφοντας το 2-1.

18:21

55': ΓΚΟΛ για την ΑΝΤΒΕΡΠ!

18:20

54': Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Χατζηθεοδωρίδης αντί του Ινσούα.

18:18

Χτύπησε ο Ινσούα και δεν μπορεί να συνεχίσει, αποχωρεί, προσωρινά με δέκα οι "πράσινοι"

18:15

Σέντρα από τα αριστερά του Οπάρε στην καρδιά της άμυνας του Παναθηναϊκού, ο Μπολίνγκι σηκώνεται και δίνει κεφαλιά-πάσα στον κενό χώρο, λάθος έξοδος του Κότσαρης, πιάνει αέρα, σουτ Χαρούν μέσα από την περιοχή σε κενή εστία και 1-1.

18:15

49': ΓΚΟΛ για την ΑΝΤΒΕΡΠ!

18:12

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:12

46': Τρεις αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Κότσαρης, Κάτσε, Μπουζούκης μέσα. Διούδης, Στάικος, Χατζηγιοβάνης έξω.