1
21:26

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:25

Δεν ήταν καλός ο Ολυμπιακός, αν και έδειξε κάποια σημάδια βελτίωσης στο β' ημίχρονο. Σημαντικό επίσης ότι δεν τα παράτησε μέχρι τέλους, αλλά και το γκολ του Γκερέρο το έκτο συνολικά σε πέντε φιλικά.

21:23

90': Λήξη αναμέτρησης, χωρίς καθυστερήσεις, τελικό Σιντ Τρούιντεν - Ολυμπιακός 1-1.

21:20

88': Κίτρινη στον Μπέζους.

21:19

Εκτελεί ο Φορτούνης, κεφαλιά Γκερέρο από το πρώτο δοκάρι, ο γκολκίπερ των Βέλγων δεν βλέπει καλά από τον ήλιο και... μέσα, 1-1.

21:19

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:18

87': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:18

86': Σουτ Μπουλάτ, πέφτει και διώχνει ο Γιαννιώτης.

21:14

Έχει χτυπήσει ο Μπέζους, μικρή διακοπή. Στο λεπτό το ματς αρχίζει ξανά.

21:13

83': Σουτ Γκερέρο από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει ο Πικάρ.

21:12

82': Αλλαγή για την Σιντ Τρούιντεν. Ο Μπουλάτ αντί του Ντε Σαρτ.

21:11

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Γκερέρο ανοίγει στον Χριστοδουλόπουλου, σουτ από θέση τετ α τετ μέσα στην περιοχή, διώχνει με τα πόδια σωτήρια ο τερματοφύλακας των Βέλγων.

21:10

78': Σέντρα γέμισμα Μασούρα από τα δεξιά, μαζεύει ο Πικάρ.

21:08

77': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης από τα αριστερά... Με τις γροθιές ο τερματοφύλακας των Βέλγων διώχνει και υπάρχει και επιθετικό φάουλ.

21:06

75': Τέσσερις αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Χριστοδουλόπουλος, Μπουχαλάκης, Φορτούνης, Γκερέρο μέσα Μάνος, Πάρντο, Ανδρούτσος και Πάρντο έξω.

21:05

73': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Βρουσάι αφήνει για Μάνο, σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

21:04

72': Αλλαγή για τους Βέλγους. Ο Ομαέ αντί του Γκαρθία.

21:03

71': Κίτρινη στον Βούκοβιτς.

21:01

69': Κίτρινη στον Καμαρά.

20:58

67': Καλοτραβηγμένο σουτ Ρομαό από τα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Πικάρ.

20:57

66': Δύο αλλαγές μαζί για τους Βέλγους. Γιάνσενς και Ακολάτσε στις θέσεις των Ντούκενς, και Σεμπάλος.

20:56

65': Διαγώνιο μακρινό σουτ Σεμπάλος, σε δύο χρόνους μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

20:54

63': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Τσιμίκας αντί του Κούτρη.

20:51

60': Οφσάιντ ο Ντούκενς, που στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά δεν υπάρχει γκολ.

20:50

59': Μεγάλη ευκαιρία για Σιντ Τρούιντεν. Ο Σεμπάλος δίνει στον Ντε Μπρούιν, τετ α τετ, ο Γιαννιώτης σώζει από βέβαιη παραβίαση.

20:49

58': Ευκαιρία για τους Βέλγους. Ο Σεμπάλος βρήκε πολύ ωραία τον Ντε Μπρούιν, σε θέση τετ α τετ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

20:48

56': Ο Βρουσάι ταχύτατα στην αντεπίθεση, ανοίγει σε Μάνο, σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

20:45

53': Σουτ Σεμπάλος, δεν έχει πρόβλημα ο Γιαννιώτης, μπλοκάρει.

20:44

53': Οφσάιντ ο Ντε Σαρτ, σωστή υπόδειξη.

20:42

51': Οφσάιντ ο Ντούκενς, σωστή υπόδειξη.

20:42

51': Σουτ Ανδρούτσου μέσα από την περιοχή στο ύψος του πέναλτι, αλλά υπό πίεση, άουτ.

20:40

50': Κόρνερ για τους Βέλγους από τα αριστερά, με πάσα, σουτ Σεμπάλος ευθύβολο από τα αριστερά, δύο μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι.

20:40

49': Ο Ντούκενς ανοίγει στον Σεμπάλος, σουτ από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και διώχνει σε κόρνερ ο Γιαννιώτης.

20:38

47': Φάουλ από τα δεξιά με τον Πάρντο, κεφαλιά Βούκοβιτς, άουτ.

20:37

20:37

46': Αλλαγή και για την Σιντ Τρούιντεν. Ο Αντούν στη θέση του Ντε Νόρε.

20:37

46': Μια αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Βούκοβιτς αντί του Νικολάου...

20:23

Λήξη α' ημιχρόνου, Σιντ Τρούιντεν - Ολυμπιακός στο 1-0.

20:21

Καθυστερήσεις, συμπληρώθηκαν τα πρώτα 45'...

20:16

41': Σουτ Ντούκενς, από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ. Υπήρχε οφσάιντ στην αρχή της φάσης, που δεν δόθηκε λανθασμένα πάντως...

20:15

40': Ο Μάνος σε Ανδρούστο, άψυχο σουτ από θέση έξω δεξιά, εύκολα μαζεύει ο γκολκίπερ των Βέλγων.

20:13

38': Οφσάιντ ο Ντούκενς, σωστή υπόδειξη.

20:10

35': Σουτ Σεμπάλος, άουτ... Δεν ανησυχεί ο Γιαννιώτης.

20:09

34': Δυνατό σουτ Καμαρά έξω από την περιοχή, διώχνει ο Πικάρ σε κόρνερ. Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Πάρντο, η μπάλα απομακρύνεται.

20:06

31': Ο Μάνος άνοιξε σε Ανδρούτσο, διαγώνιο συρτό σουτ από τα δεξιά και λίγο μέσα στην περιοχή, η μπάλα φεύγει δύο μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι των Βέλγων.

20:05

30': Οφσάιντ ο Μασούρας, σωστή απόφαση.

20:01

Μικρή διακοπή για νερό... Στο δίλεπτο το ματς αρχίζει εκ νέου.

19:59

24': Φάουλ για τους Βέλγους. Από τα αριστερά ο Μπέζους, εκτελεί απευθείας, άουτ.