3
15:33

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

15:32

Ο ΠΑΟΚ αγωνίστηκε με πολλές αλλαγές και δεν απέφυγε την ήττα, έχοντας προβλήματα στην άμυνα. Σίγουρα θέλει δουλειά εν όψει Βασιλείας, αλλά πολλά θα φανούν και στο ματς με την Ντε Γκράαφσχαπ, όπου θα χρησιμοποιηθούν πιο πολλοί βασικοί.

15:31

Λήξη του ματς! 1-3.

15:29

Είμαστε πλέον στις καθυστερήσεις του ματς.

15:25

89': Συρτό σουτ του Κίτσιου, λίγο άουτ η μπάλα.

15:18

82': Το εκτελεί από τα δεξιά ο Λάμπρου, ο Χατσερίντι κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή δεξιά, διώχνει ο Τόινκενς.

15:17

81': Διπλή αλλαγή για την Αντβέρπ. Οι Νιαγκαντού και Μπερνιέ αντί των Ροντρίγκες και Βίντεκερ.

15:13

77': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λημνιός στη θέση του Ζαμπά και ο Λύρατζης στη θέση του Ουάρντα.

15:10

74': Τετραπλή αλλαγή για την Αντβέρπ. Τόινκενς, Γκαντρί, Ζααντί και Ναζαρίνα στη θέση των Μπολάτ, Οπαρέ, Χάιρεμανς και Μπολινγκί.

15:05

Μικρή διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες και στο δεύτερο ημίχρονο.

15:04

68': Κόρνερ για την Αντβέρπ. Το εκτελεί από τα αριστερά, ο Γιαταμπαρέ κατεβάζει και πιάνει το σουτ από τα δεξιά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

15:02

66': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα, πάνω στα χέρια του Μπολάτ.

14:55

Λάθος αντίδραση της άμυνας του ΠΑΟΚ, ο Ροντρίγκες βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Οβούσου αποφεύγει τον Κίτσιου και με σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 1-3.

14:55

59': ΓΚΟΛ για την ΑΝΤΒΕΡΠ!

14:52

56': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Οπαρέ από τα αριστερά, άουτ η μπάλα.

14:49

53': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Λάμπρου, δεν αποφέρει κάτι.

14:43

46': Μια αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, με τον Γλύκο να έχει περάσει αντί του Ρέι.