-
0
20:49

20:48

Καλός ο Ολυμπιακός και στο δεύτερο φιλικό του παιχνίδι, άκρως αποτελεσματικός στο β' ημίχρονο.

20:48

90': Λήξη του αγώνα, 5-0.

20:45

Ο Βρουσάι περνά υπέροχα δύο παίκτες της Μποτοσάνι και με φοβερό σουτ εκτός περιοχής και δεξιά στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Μάρτιν για το 5-0. Yπέροχο γκολ.

20:45

88': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:44

Ο Φορτούνης εκτελεί από δεξιά το κόρνερ και ο Βέργος, που μόλις είχε μπει στο ματς, με κεφαλιά γράφει το 4-0.

20:43

86: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:43

86': Οι δύο τελευταίες αλλαγές του Ολυμπιακού, Βέργος αντί Τζούρτζεβιτς, Μανθάτης αντί Φετφατζίδη.

20:42

85': Γυριστή κεφαλιά του Φορτούνη μετά από σέντρα του Βρουσάι από αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Μάρτιν.

20:37

80': Ευαγγέλου αντί Ένγκελς.

20:37

79': Σουτ του Οάιντα, πολύ άστοχο.

20:34

77': Μάνος αντί Σάλιακα.

20:28

71': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πάπα, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:21

64': Ο Ρόμαν κάνει το κοντινό σουτ μετά από άστοχη έξοδο του Χουτεσιώτη, άουτ.

20:16

Ο Καμαρά θα κάνει ωραία μια προσποίηση, θα σουτάρει από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής και δεξιά, ο Μάρτιν δεν θα αντιδράσει σωστά στην αριστερή του γωνία και 3-0.

20:15

58': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:14

57': Ο Τζούρτζεβιτς θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Μάρτιν. Δευτερόλεπτα νωρίτερα ο Ελαμπντελαουί είχε διώξει με το κεφάλι την μπάλα πάνω στη γραμμή μετά από κεφαλιά του Μπούρκα!

20:11

54': Κεφαλιά του Ρόμαν μετά την εκτέλεση του κόρνερ, σε δύο χρόνους μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

20:10

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Σάλιακας για την Μποτοσάνι.

20:09

Ο Φορτούνης συγκλίνει από αριστερά, κάνει το συρτό σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα στην αριστερή γωνία και 2-0.

20:08

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:02

46': Χουτεσιώτης, Ελαμπντελαουί, Βούκοβιτς, Ένγκελς, Σάλιακας, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Φετφατζίδης, Φορτούνης, Βρουσάι, Τζούρτζεβιτς η ενδεκάδα του Ολυμπιακού πλέον.

20:02

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.