3
18:56

Απίστευτη εξέλιξη, ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:54

Βάζει και δεύτερο γκολ η Νότια Κορέα! Το Μεξικό είναι και αυτό στην επόμενη φάση του Μουντιάλ ως δεύτερη από τον 6ο όμιλο.

18:54

Η Σουηδία στους "16"... Το Μεξικό θα περιμένει λίγο ακόμα...

18:52

Λήξη αναμέτρησης! Τελικό αποτέλεσμα Μεξικό - Σουηδία 0-3.

18:51

90'+3: Ο Λοσάνο σουτ από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Όλσεν.

18:50

Πανηγυρίζουν οι Μεξικανοί στις εξέδρες! Έχει βάλει γκολ η Νότια Κορέα κόντρα σε Γερμανία.

18:49

90'+1: Κόρνερ για το Μεξικό από τα δεξιά με πάσα, χάνεται η μπάλα.

18:48

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

18:47

89': Σουτ Λοσάνο έξω από την περιοχή, πάνω από την εστία της Σουηδίας.

18:46

88': Τρίτη αλλαγή για το Μεξικό. Ο Περάλτα αντί του Λαγιούν.

18:46

88': Κίτρινη στον Λούστιγκ.

18:45

Με δεδομένο ότι η Γερμανία είναι ακόμα στο 0-0 με τη Νότια Κορέα, προκρίνεται ως δεύτερο το Μεξικό και η Σουηδία ως πρώτη!

18:43

85': Κίτρινη στον Λαγιούν.

18:39

82': Μεγάλη ευκαιρία για το Μεξικό. Σέντρα από τον Κορόνα, Ερνάντες αρχικά και Βέλα δεν μπορούν να σκοράρουν απο κοντά, άουτ.

18:38

81': Τρίτη αλλαγή για τη Σουηδία. Ο Χίλιεμαρκ στη θέση του Έκνταλ.

18:34

Οφσάιντ ο Ερνάντες, σωστή υπόδειξη.

18:33

75' Αλλαγή για το Μεξικό. Ο Χ. Κορόνα μέσα, Γκουαρδάδο έξω.

18:32

Πλάγιο για τη Σουηδία από τα δεξιά με τον Κλάεσον, κεφαλιά Τελίν και ο Άλβαρες άθελα του αντί να διώξει με το σώμα βάζει αυτογκόλ, 0-3.

18:32

74': ΓΚΟΛ για τη ΣΟΥΗΔΙΑ!

18:28

68': Φάουλ για το Μεξικό... Από τα δεξιά ο Φαμπιάν, κεφαλιά Ερνάντες, άουτ.

18:25

67': Δεύτερη αλλαγή για τη Σουηδία. Ο Τελίν στη θέση του σαφώς κουρασμένου Μπεργκ, που έκανε όμως,. τη δουλειά του.

18:24

66': Σουτ δυνατό από θέση έξω δεξιά με τον Φαμπιάν, κόντρα και κόρνερ για το Μεξικό. Με τα πολλά εκτελείται πλασαριστά και χωρίς τύχη.

18:24

Ο Μπεργκ στο έδαφος, προσπαθεί να κερδίσει και χρόνο ξανά...

18:23

65': Πρώτη αλλαγή για το Μεξικό. Ο Φαμπιάν στη θέση του Γκαγιάρδο.

18:20

Εκτελεί ο Γκράνκβιστ, νικά τον Οτσόα, που πέφτει σωστά και 0-2.

18:20

62': ΓΚΟΛ για τη ΣΟΥΗΔΙΑ!

18:19

61': Κίτρινη στον Μορένο, για διαμαρτυρία.

18:18

60': Ο Μπέργκ μπαίνει, ο Μορένο πάει στο τάκλιν, πέφτει ο πρώην άσος του Παναθηναϊκού, δίνει πέναλτι ο ρέφερι. Δεν είναι καθαρή η φάση... Τραβηγμένη είναι...

18:17

59': Σηκώνεται για την κεφαλιά ο Μπεργκ, πέφτει κάτω, κερδίζει και χρόνο, έχουν αρχίσει τις καθυστερήσεις οι Σουηδοί.

18:15

57': Αλλαγή για τη Σουηδία. Ο Σβένσον αντί του Λάρσον, που βγαίνει τραυματισμένος.

18:13

55': Ατομική προσπάθεια και σουτ Αουγκούστινσον, άουτ.

18:10

52': Ο Τοϊβόνεν παίζει το 1-2 με τον Φόρσμπεργκ, σουτ του τελευταίου από το ύψος της περιοχής, άουτ.

18:09

Ο Λάρσον από τα δεξιά στον Μπεργκ, σέντρα, ο Κλάεσον επιχειρεί το σουτ, αλλά αντί για αυτό κάνει στραβοκλωτσιά, που φτάνει στον Αουγκούστινσον, μόνος σε θέση τετ α τετ, βρίσκει την μπάλα με το χέρι, αλλά δεν καταφέρνει να τη βγάλει έξω ο Οτσόα, 0-1.

18:08

50': ΓΚΟΛ για τη ΣΟΥΗΔΙΑ!

18:06

49': Κόρνερ για το Μεξικό. Πλασαριστά από τα αριστερά η εκτέλεση, απομακρύνουν οι Σουηδοί.

18:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες