0
18:54

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

18:52

Με τρία στα τρία η Ουρουγουάη τερματίζει πρώτη στον 1ο όμιλο, αφήνοντας δεύτερους τους Ρώσους. Αμφότεροι περιμένουν τους αντιπάλους τους στη φάση των «16» του Μουντιάλ από τα ματς της τελευταίας αγωνιστικής του 2ου ομίλου (Πορτογαλία - Ιράν, Ισπανία - Μαρόκο).

18:51

90'+4: Τέλος αγώνα, 3-0.

18:50

90'+3: Τρίτη αλλαγή για την Ουρουγουάη, αντί του Καβάνι ο Γκόμες.

18:48

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:47

Ο Γοδίν πιάνει καρφωτή κεφαλιά μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Αρασκαέτα, ο Ακινφέεφ διώχνει εντυπωσιακά, αλλά εξ επαφής ο Καβάνι γράφει το 3-0.

18:47

90': ΓΚΟΛ για την ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ!

18:46

90': Ωραίο σουτ του Ροντρίγκες, ωραία και η επέμβαση του Ακινφέεφ, που διώχνει σε κόρνερ.

18:43

87': Εκτελεί απευθείας ο Αρασκαέτα, με υπερένταση διώχνει ο Ακινφέεφ.

18:43

86': Σουτ του Καβάνι, κόντρα στον Ιγκνασέβιτς και κόρνερ.

18:42

86': Ο Σμόλοφ κάνει ωραία προσπάθεια από αριστερά και το γύρισμα της μπάλας, αλλά μπλοκάρει ο Μουσλέρα.

18:40

84': Εκτελεί κόρνερ ο Αρασκαέτα, δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά ο Κάσερες.

18:39

83': Μακρινό σουτ του Ροντρίγκες, διώχνει δύσκολα ο Ακινφέεφ.

18:35

79': Κακό ματς στο δεύτερο ημίχρονο...

18:30

74': Σε επίκαιρη θέση βρίσκεται ο Τζιούμπα, κάνει όμως πολύ κακό σουτ.

18:29

73': Δεύτερη αλλαγή για την Ουρουγουάη, Ροντρίγκες αντί Νάντες.

18:25

69': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Καβάνι εντός περιοχής, αρκετά άστοχο.

18:19

63': Πρώτη αλλαγή για την Ουρουγουάη, Αρασκαέτα αντί Μπεντανκούρ.

18:16

60': Τρίτη αλλαγή για τη Ρωσία, Σμόλοφ αντί του Αλεξέι Μιραντσούκ.

18:15

59': Κίτρινη στον Μπεντανκούρ.

18:15

59': Στο ρελαντί η Ουρουγουάη, κάνει διαχείριση του υπέρ της 2-0.

18:08

52': Χωρίς κάτι σημαντικό κυλούν τα πρώτα λεπτά στο δεύτερο 45λεπτο.

18:02

46': Δεύτερη αλλαγή για τη Ρωσία, Κουζιάεφ αντί Γκαζίνσκι.

18:02

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.