-
2
19:54

19:53

Δίκαιη νίκη για το Μεξικό και ουσιαστικά έχει προκριθεί στους «16» του Μουντιάλ. Οι Νοτιοκορεάτες δεν θα αποφύγουν πιθανότατα τον αποκλεισμό.

19:53

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-2.

19:50

Πολύ ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Σον Χεουνγκμίν εκτός περιοχής και δεξιά, η μπάλα στη δεξιά γωνία του Οτσόα και 1-2.

19:50

90'+3: ΓΚΟΛ για τη ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ!

19:48

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:45

88': Σουτ του Σον Χεουνγκμίν εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:41

84': Τρίτη αλλαγή για τη Νότια Κορέα, αντί του Κιμ Μινγού ο Χονγκ Τσουλ.

19:37

80': Κίτρινη στον Γιουνγκ Γουγιούνγκ για χτύπημα με το χέρι στον Ερνάντες.

19:34

77': Δεύτερη αλλαγή για τη Νότια Κορέα, αντί του Μουν Σεονμίν ο Γιουνγκ Γουγιούνγκ.

19:33

77': Τζιοβάνι Ντος Σάντος αντί Βέλα, τρίτη αλλαγή για το Μεξικό.

19:29

72': Κίτρινη στον Λι Σεουνγκγού για φάουλ στον Λαγιούν.

19:28

71': Κορόνα αντί Λοσάνο, δεύτερη αλλαγή για το Μεξικό.

19:27

70': Σουτ του Χουάνγκ Χιτσάν, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Οτσόα.

19:25

68': Μάρκες αντί Γκουαρδάδο, πρώτη αλλαγή για το Μεξικό.

19:24

Στην αντεπίθεση ο Λοσάνο θα δώσει την κατάλληλη στιγμή στον Ερνάντες, που θα αποφύγει τον Γιανγκ Χιουνσού και με πλασέ από αριστερά της περιοχής θα γράψει το 0-2.

19:23

66': ΓΚΟΛ για το ΜΕΞΙΚΟ!

19:20

64': Λι Σεουνγκγού αντί Γιου Σεγιόνγκ, πρώτη αλλαγή για τη Νότια Κορέα.

19:20

63': Κίτρινη στον Λι Γιονγκ για φάουλ στον Λοσάνο.

19:19

62': Φαλτσαριστό σουτ του Βέλα λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:15

58': Σουτ του Γκουαρδάδο υπό πίεση, ωραία διώχνει σε κόρνερ ο Γιο Χιεονγού. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:15

58': Κίτρινη στον Κιμ Γιουνγκβόν για φάουλ στον Βέλα.

19:13

56': Δυνατό σουτ του Κι Σουνγκγιουένγκ από αριστερά, δύσκολα θα διώξει ο Οτσόα.

19:10

53': Σουτ του Μουν Σεονμίν, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ, χωρίς να προκύψει κάτι σημαντικό. Βρήκε η μπάλα στο χέρι του Σαλσέδο, ήταν εμφανώς ακούσιο όμως.

19:08

52': Μακρινό σουτ του Ερνάντες, χωρίς τύχη.

19:07

50': Σουτ του Λοσάνο εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:02

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.