1
22:51

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:51

Η Ρωσία κερδίζει με 3-1 την Αίγυπτο, φτάνει τις δύο νίκες σε ισάριθμες αναμετρήσεις στον 1ο όμιλο του Μουντιάλ, και «αγκαλιάζει» την πρόκριση στους «16».

22:50

Τέλος στο ματς.

22:47

22:46

90': Πλασέ του Ουάρντα με το αριστερό έξω από την περιοχή και δεξιά, δεν ανησυχεί ο Ακινφέεφ.

22:44

89': Κόρνερ για τη Ρωσία από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:43

Πιέζουν οι Αιγύπτιοι, αμύνονται μαζικά οι Ρώσοι...

22:42

86': Κλείνει τις αλλαγές της και η Ρωσία. Αποχωρεί ο Ζιρκόφ, στον αγωνιστικό χώρο ο Κουντριάσοφ.

22:40

84': Κίτρινη κάρτα στον Σμόλοφ.

22:38

82': Τρίτη αλλαγή για την Αίγυπτο. Έξω ο Μοχσέν, μέσα ο Καχραμπά.

22:35

79': Αλλαγή για τη Ρωσία. Σμόλοφ αντί Τζιούμπα.

22:32

74': Αλλαγή για τη Ρωσία. Ο Τσερίσεφ αφήνει τη θέση του στον Κουζιάεφ.

22:29

73': Εκτελεί ο Σαλάχ ψηλά στην αριστερή γωνία του Ακινφέεφ και ευστοχεί, μειώνοντας σε 3-1.

22:28

72': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΙΓΥΠΤΟ! Ο Σαλάχ ανατρέπεται καθαρά, με τον διαιτητή να δίνει αρχικά φάουλ, αλλά στη συνέχεια να δείχνει την άσπρη βούλα μετά από VAR. Σωστή απόφαση, το τράβηγμα στον Αιγύπτιο άσο ήταν παρατεταμένο και συνεχίστηκε μέσα στην περιοχή.

22:25

68': Αλλαγή για την Αίγυπτο. Ο Σομπχί αντικαθιστά τον Τρεζεγκέ.

22:23

67': Ευκαιρία για την Αίγυπτο. Ο Τρεζεγκέ κάνει το συρτό σουτ από το ύψος της περιοχής, λίγο έξω από δεξί κάθετο δοκάρι του Ακινφέεφ η μπάλα.

22:20

64': Αλλαγή για την Αίγυπτο. Ουάρντα αντί Ελνενί.

22:18

Βαθιά μπαλιά του Κουτσεπόφ από εκτέλεση φάουλ, ο Τζιούμπα κατεβάζει τη μπάλα με το στήθος έξω από την περιοχή, την τσιμπάει προ του Χεγκάζι και με πλασέ γράφει το 3-0.

22:18

62': ΓΚΟΛ για τη ΡΩΣΙΑ!

22:15

Ο Φερνάντες πατάει περιοχή, κάνει το γύρισμα από τα δεξιά και ο Τσερίσεφ που καιροφυλακτεί στο πρώτο δοκάρι εκτελεί τον Ελ Σεναουί για το 2-0.

22:15

59': ΓΚΟΛ για τη ΡΩΣΙΑ!

22:13

57': Κίτρινη κάρτα στον Τρεζεγκέ.

22:12

56': Κόρνερ για την Αίγυπτο από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.