1
16:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:56

Μεγάλη νίκη για τη Σερβία, αφού σε έναν όμιλο που μεγάλο φαβορί είναι η Βραζιλία μπορεί να αποδειχθεί καθοριστική. Το πανέμορφο γκολ του Κολάροφ της ήταν αρκετό.

16:55

Λήξη του ματς! 0-1.

16:54

90'+8: Πάει να δει το VAR για το αν θα βγάλει κόκκινη κάρτα στον Πρίγιοβιτς ο Σενεγαλέζος. Τελικά παίρνει κίτρινη ο φορ του ΠΑΟΚ.

16:52

90'+5: Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μπολάνιος που είναι μόνος του απέναντι στον Στοΐκοβιτς. Σωστή υπόδειξη, έτσι κι αλλιώς τη στέλνει ψηλά άουτ.

16:50

Ένταση του Μάτιτς με τον πάγκο της Κόστα Ρίκα! Προσπάθησε να πάρει την μπάλα από μέλος του τιμ.

16:49

90'+3: Κόρνερ για την Κόστα Ρίκα. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:48

90'+1: Μακρινό σουτ του Γκαμπόα, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Στοΐκοβιτς.

16:47

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

16:47

90': Σουτ του Κόστιτς στο όριο της περιοχής, πολύ ψηλά η μπάλα.

16:46

90': Αλλαγή για τη Σερβία. Μπαίνει στο ματς ο Πρίγιοβιτς του ΠΑΟΚ, αποχωρεί ο Μίτροβιτς.

16:43

87': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σερβία! Ο Μίτροβιτς μπαίνει στην περιοχή, αλλά χάνει το κοντρόλ και την ισορροπία του. Πέφτει και ζητά πέναλτι, συνεχίζεται το ματς.

16:38

82': Αλλαγή για την Σερβία. Ο Ρουκάβινα στη θέση του Τάντιτς.

16:33

76': Καλή στιγμή για τη Σερβία! Η μπάλα φτάνει στον Κόστιτς μέσα στην περιοχή έπειτα από σέντρα του Τάντιτς από τα δεξιά, αλλά αιφνιδιάζεται και περισσότερο τη διώχνει παρά τη στέλνει στα δίχτυα προ του πεσμένου Νάβας.

16:32

75': Σουτ του Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς έξω από την περιοχή, πολύ άουτ.

16:29

73': Αλλαγή για την Κόστα Ρίκα. Ο Κολίντρες στη θέση του Γκουζμάν.

16:29

73': Κόρνερ για την Κόστα Ρίκα. Δεν αποφέρει κάτι.

16:26

70': Αλλαγή για τη Σερβία. Ο Κόστιτς στη θέση του Λιάγιτς.

16:23

67': Αλλαγή για την Κόστα Ρίκα. Στο ματς ο πρώην άσος του Ολυμπιακού, Τζόελ Κάμπελ στη θέση του Ουρένια.

16:16

60': Αλλαγή για την Κόστα Ρίκα. Ο Μπολάνιος στη θέση του Βενέγκας.

16:16

59': Κίτρινη κάρτα στον Ιβάνοβιτς.

16:13

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κολάροφ έξω από την περιοχή δεξιά με το αριστερό, δίνει απίστευτα φάλτσα και τη στέλνει στο αριστερό γάμα του Νάβας που αδυνατεί να φτάσει την μπάλα. 0-1.

16:13

56': ΓΚΟΛ για τη ΣΕΡΒΙΑ!

16:12

56': Κίτρινη κάρτα στον Γκουζμάν.

16:11

54': Κόρνερ για τη Σερβία. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:07

50': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σερβία. Κάθετη πάσα στην πλάτη της άμυνας, ο Μίτροβιτς βγαίνει τετ α τετ, διώχνει σε κόρνερ ο Νάβας. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.