1
19:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:50

Τεράστια νίκη για το Μεξικό επί της Γερμανίας με 1-0. Οι παγκόσμιοι πρωταθλητές γνωρίζουν thn ήττα στην πρεμιέρα τους στο Μουντιάλ και τώρα... τρέχουν.

19:50

Λήξη του ματς.

19:49

90+2': Κόρνερ για τη Γερμανία από τα αριστερά, έχει προωθηθεί και ο Νόιερ. Δεν αποφέρει κάτι.

19:48

90': Κίτρινη κάρτα στον Ερέρα.

19:47

Τρία λεπτά ο επιπλέον χρόνος.

19:46

89': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΓΕΡΜΑΝΙΑ! Τρομερό σουτ του Μπραντ εκτός περιοχής, η μπάλα βρίσκει στο δεξί κάθετο δοκάρι του Οτσόα και καταλήγει άουτ.

19:44

87': Ευκαιρία για τη Γερμανία. Σέντρα του Μίλερ από τα δεξιά, κεφαλιά του Γκόμεζ από εξαιρετική θέση, άστοχη.

19:43

86': Τρίτη αλλαγή για τη Γερμανία. Ο Μπραντ παίρνει τη θέση του Βέρνερ.

19:42

Όλη η Γερμανία μπροστά τα τελευταία λεπτά, ψάχνει την ισοφάριση.

19:41

84': Κίτρινη στον Χούμελς.

19:41

84': Άλλο ένα κλασικό σουτ Κρόος εκτός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Οτσόα.

19:39

83': Κίτρινη στον Μίλερ.

19:38

82': Ευκαιρία για το Μεξικό. Μετά από νέα αντεπίθεση του Μεξικού, ο Λαγιούν επιχειρεί καλοτραβηγμένο σουτ εκτός περιοχής, αλλά αστοχεί.

19:36

80': Αλλαγή για τη Γερμανία. Ο Γκόμεζ αντικαθιστά τον Πλάτενχαρντ.

19:34

77': Αντεπίθεση για το Μεξικό, με τον Λαγιούν να βρίσκεται μόνος του στο φινάλε να κάνει άστοχο, αλλά καλό σουτ.

19:33

77': Δύο συνεχόμενα κόρνερ για τους Γερμανούς από τα δεξιά, δεν αποφέρουν κάτι.

19:32

76': Καλή στιγμή για τη Γερμανία. Συρτό σουτ του Κρόος από το ύψος της περιοχής, η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Οτσόα.

19:30

73': Τρίτη αλλαγή για το Μεξικό. Μάρκες αντί Γκουαρδάδο.

19:29

Η Γερμανία πιέζει το Μεξικό, δημιουργεί ευκαιρίες αλλά το γκολ αγνοείται...

19:28

71': Ευκαιρία για τη Γερμανία. Διαγώνιο σουτ στη κίνηση από τον Ρόις εντός περιοχής και δεξιά, μόλις άουτ.

19:25

69': Κόρνερ για τη Γερμανία από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:24

67': Διπλή ευκαιρία για τους Γερμανούς. Ο Ντράξλερ παίρνει τη μπάλα στην περιοχή και αριστερά, κάνει το καλοζυγισμένο σουτ, αλλά γίνεται κόντρα και κερδίζει κόρνερ. Από την εκτέλεσή του, ο Βέρνερ πλασάρει από κοντά άουτ.

19:23

66': Αλλαγή για το Μεξικό. Ο Χιμένες αντικαθιστά τον Λοσάνο.

19:21

65': Ευκαιρία για τη Γερμανία. Σέντρα του Μπόατενγκ από τα δεξιά, ο Κίμιχ πιάνει το ψαλιδάκι από το ύψος του πέναλτι αλλά στέλνει τη μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.