Η ΑΣΑ ηττάται 0-1 από τον Άρη και αποχαιρετά τη Β' Εθνική.

Τέλος του αγώνα.

18:55

Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Σταματάκης.

18:54

90+5': Κόρνερ για την ΑΣΑ, δεν αποφέρει κάτι.

18:53

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Σταματάκη.

18:53

Αν μείνει αυτό το σκορ, η ΑΣΑ υποβιβάζεται στη Γ΄Εθνική.

18:52

90+2': Εκτελεί το πέναλτι ο Λώττας και σκοράρει, 0-1.

18:51

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Γκέκα.

18:50

90+1': Πέναλτι για τον Άρη. Από την εξαιρετική κάθετη του Λώττα, ο Πασάς προλαβαίνει την έξοδο του Γκέκα, που τον ανατρέπει καθαρά.

18:49

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:44

89': Τρίτη αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Πλαβούκος αφήνει τη θέση του στον Μπούσδρα.

18:42

83': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη. Χαντί αντί Παυλίδη.

18:39

81': Κόρνερ για την ΑΣΑ από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:38

79': ΔΟΚΑΡΙ για τον Άρη. Ο Τσουμάνης κάνει κίνηση χωρίς τη μπάλα από αριστερά, την υποδέχεται, σουτάρει με τη μία αλλά τη στέλνει στο δεξί κάθετο δοκάρι του Γκέκα.

18:37

79': Κόρνερ για την ΑΣΑ από τα δεξιά, χωρίς αποτέλεσμα.

18:34

75': Συρτό σουτ του Χαντζάρα, μπλοκάρει εύκολα ο Καντιμοίρης.

18:33

74': Ευκαιρία για τον Άρη. Πλασαριστό σουτ του Παυλίδη από το ύψος της περιοχής, απκρούει εντυπωσιακά ο Γκέκας.

18:29

70': Μπαλιά του Μουμίν στον Πασά, που δεν μπορεί να κοντρολάρει, με τον Γκέκα να βγαίνει έγκαιρα και να μπλοκάρει.

18:28

69': Κίτρινη κάρτα στον Κανακούδη.

18:27

Αρχίζει ξανά το ματς.

18:26

67': Νέα μικρή διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες.

18:23

65': Ωραία σέντρα του Χαντζάρα από αριστερά, ο Πλαβούκος πιάνει την κεφαλιά ολομόναχος αλλά αστοχεί. Αιφνιδιάστηκε ο άσος των γηπεδούχων.

18:22

64': Αλλαγή για τον Άρη. Έξω ο Μπαργκάν, μέσα ο Λώττας.

18:22

63': Επικίνδυνη σέντρα του Κλιγγόπουλο από δεξιά, διώχνει εντυπωσιακά με τις γροθιές ο Γκέκας,

18:19

Συμπληρώθηκαν 60 λεπτά, λείπει η μεγάλη φάση στο δεύτερο ημίχρονο.

18:16

58': Αλλαγή για την Αναγέννηση. Ο Πλούμης αφήνει τη θέση του στον Ντάγκρα.

18:14

55': Κακό το θέαμα στο δεύτερο ημίχρονο.

18:10

51': Κίτρινη κάρτα στον Βατουσιάδη.

18:06

47': Σουτ του Παυλίδη από το ύψος της περιοχής, αρκετά μέτρα άουτ.

18:02

46': Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο.