0
18:53

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

18:52

Ο Άρης κλείνει νικηφόρα τις φετινές εντός έδρας υποχρεώσεις του στη Β' Εθνική. Φιλότιμος ο Πανσερραϊκός, αλλά δεν μπόρεσε να αποφύγει την ήττα.

18:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

18:49

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:46

88': Πέτρου αντί Κάκκο, τρίτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό.

18:45

87': Ο Διαμαντόπουλος, μόνος προ του Άντμαν, κάνει αδύναμο πλασέ και μπλοκάρει ο γκολκίπερ των Σερραίων.

18:44

86': Κόκκινη στον Βαλεριάνο, που έχει γίνει αλλαγή!

18:41

84': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπαργκάν, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:40

83': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

18:40

Ο Τζανακάκης σεντράρει από αριστερά, ο Παυλίδης προλαβαίνει την έξοδο του Άντμαν και με δυνατή κεφαλιά γράφει το 2-0.

18:39

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:37

79': Κίτρινη στον Ναζίμ.

18:35

77': Σουτ του Ναζίμ, δεν ανησυχεί ο Καντιμοίρης.

18:33

76': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, Μπούρμπος αντί Βαλεριάνου.

18:32

75': Δούμτσιος αντί Πόζογλου, δεύτερη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό.

18:30

72': Σουτ του Πασά πέφτοντας και από πλάγια δεξιά, άουτ.

18:29

71': Σουτ του Κρητικού, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

18:28

70': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό, ο Πόζογλου εκτελεί φάουλ από δεξιά, κοντινή προβολή του Ποζατζίδη, ο Καντιμοίρης κάνει σπουδαία επέμβαση. Στη συνέχεια, ο Βαλεριάνος κάνει λάθος, νέο κοντινό σουτ του Ποζατζίδη και νέα εξαιρετική απόκρουση του Καντιμοίρη.

18:27

70': Κίτρινη στον Μπαργκάν.

18:25

68': Κρητικός αντί Γιαξή, πρώτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό.

18:23

65': Κίτρινη στον Παυλίδη.

18:19

Ο Βαλεριάνος σεντράρει από αριστερά, ο Πασάς στο δεύτερο δοκάρι εκμεταλλεύεται την αδράνεια του Ποζατζίδη και από κοντά ανοίγει το σκορ μόλις ένα λεπτό μετά την είσοδό του στο ματς, 1-0.

18:18

59': ΓΚΟΛ για τον ΆΡΗ!

18:18

58': Και ο Πασάς στη θέση του Πλατέλλα, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

18:17

57': Ο Νέτο αντικαθίσταται από τον Παυλίδη και γνωρίζει την αποθέωση από τους οπαδούς του Άρη.

18:16

57': Ωραία ενέργεια και σουτ του Πόζογλου, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

18:16

57': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ο Μπαργκάν σουτάρει δυνατά εκτός περιοχής, η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

18:11

53': Σουτ στην κίνηση του Ενομό, άουτ.

18:09

51': Δυνατό μακρινό σουτ του Μπαργκάν, αποκρούει σε δύο χρόνους ο Άντμαν.

18:06

48': Κίτρινη στον Ιντζόγλου.

18:04

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.