19:05

19:04

Άνετο διπλό για τον Άρη, σε μεγάλους μπελάδες για την παραμονή η Σπάρτη.

19:03

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-3.

19:02

90'+2: Δυνατό σουτ του Λώττα στην κίνηση, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:01

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

88': Σουτ του Οικονομόπουλου εκτός περιοχής, δύσκολα σε κόρνερ διώχνει ο Καντιμοίρης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:58

88': Άλλη μία αντεπίθεση για τον Άρη, ο Λώττας πασάρει στον Πασά, το σουτ του οποίου θα φύγει άουτ.

18:56

85': Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά...

18:51

80': Μπαστακός αντί Διαμαντόπουλου, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

18:50

80': Κοντινό πλασέ του Φουρτάδο μετά από προσπάθεια του Οικονομόπουλου, ελάχιστα άουτ θα φύγει η μπάλα, σημαντική ευκαιρία για τη Σπάρτη.

18:48

78': Τσουμάνης αντί Μπαργκάν, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

18:47

Στην αντεπίθεση θα φύγουν εντελώς αφύλακτοι Πασάς και Διαμαντόπουλος, ο πρώτος δίνει στον δεύτερο, που σε κενή εστία σημειώνει το 0-3.

18:47

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:44

74': Σουτ του Σάββα στην κίνηση, η μπάλα ψηλά άουτ.

18:43

73': Ατομική ενέργεια και σουτ του Νιάρου, αποκρούει ο Καντιμοίρης.

18:43

73': Λώττας αντί Χαντί, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

18:41

71': Σουτ στην κίνηση του Νιάρου εκτός περιοχής, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα. Σπουδαία ευκαιρία για τη Σπάρτη.

18:40

70': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, στην αντεπίθεση ο Διαμαντόπουλος βρίσκει ολομόναχο τον Χαντί στη μεγάλη περιοχή, ο οποίος με πλασέ θα στείλει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:38

67': Δύο διαδοχικά κόρνερ για τον Άρη με εκτελεστή τον Μπαργκάν περνούν χωρίς κάτι σημαντικό.

18:36

66': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ωραίο σουτ του Μπαργκάν εντός περιοχής, βρίσκει λίγο την μπάλα ο Μακρυωνίτης, χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι και κόρνερ, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

18:33

Ο Πασάς κλέβει την μπάλα από τον Νιάρο και με δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά γράφει το 0-2.

18:33

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:27

57': Κολτσίδας αντί Συμεωνίδη, λοιπόν, αναγκαστική και η τρίτη αλλαγή της Σπάρτης.

18:26

56': Νοκ άουτ και ο Συμεωνίδης με τραυματισμό!

18:23

53': Κίτρινη στον Πασά για τράβηγμα - φάουλ στον Οικονομόπουλο.

18:22

52': Μουζακίτης αντί του τραυματία Γουόρντεν, δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τη Σπάρτη.

18:20

50': Κόρνερ κερδίζει ο Άρης, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Κανακούδη.

18:19

49': Αποχωρεί τραυματίας και ο Γουόρντεν...

18:17

47': Ο Παναγιώτου εκτελεί φάουλ από αριστερά, στην πλάτη της άμυνας του Άρη βγαίνει ο Οικονομόπουλος, αλλά πλασάρει άστοχα από κοντά. Σημαντική ευκαιρία για τη Σπάρτη.

18:16

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.