1
18:54

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

18:53

Δίκαιη νίκη με ανατροπή για την Παναχαϊκή, συνεχίζει να αγχώνεται για την παραμονή η Σπάρτη.

18:53

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-1.

18:53

90'+4: Ο Κυνηγόπουλος νικιέται από κοντά από τον Μακρυωνίτη.

18:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:41

83': Ο Φωτάκης εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στον Πλέγα, που θα αστοχήσει με κοντινή κεφαλιά, σημαντική ευκαιρία για την Παναχαϊκή.

18:41

83': Κόρνερ για τους Αχαιούς παραχωρεί ο Βοσνακίδης.

18:40

82': Μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τριανταφυλλάκου, δεν ανησυχεί ο Σούλης.

18:38

80': Τρίτη αλλαγή για την Παναχαϊκή, Αντωνακόπουλος αντί Μωραΐτη, που δείχνει να έχει πρόβλημα τραυματισμού.

18:37

79': Σουτ του Αποστολόπουλου, άουτ.

18:31

73': Δεινόπαπας αντί Γραικού, τρίτη αλλαγή για τη Σπάρτη.

18:24

66': Κίτρινη στον Μουζακίτη για φάουλ στον Πλέγα.

18:24

65': Πολυχρόνης αντί Ντάσιου για τη δεύτερη αλλαγή της Παναχαϊκής.

18:23

Ο Πολίμος μπαίνει ωραία στην περιοχή από αριστερά, κάνει το γύρισμα και ο Μουστακόπουλος από κοντά με δυνατό σουτ γράφει το 2-1.

18:22

64': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

18:20

Ο Φωτάκης εκτελεί το κόρνερ από δεξιά και ο Μωραΐτης με δυνατή κεφαλιά φέρνει το ματς στα ίσα, 1-1.

18:20

61': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

18:19

61': Κόρνερ παραχωρεί ο Σάββα για την Παναχαϊκή.

18:17

59': Ο Γουόρντεν μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, γυρίζει στον Μουζακίτη, ο οποίος δεν μπορεί να πλασάρει σωστά.

18:16

58': Αποστολόπουλος αντί Μασούρα, πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή.

18:13

55': Δεύτερη αλλαγή για τη Σπάρτη και αναγκαστική, ο Βοσνακίδης αντί του τραυματία Δοδοντσάκη.

18:11

53': Ο Φωτάκης εκτελεί το κόρνερ, ο Μωραΐτης πιάνει την κεφαλιά και ο Μακρυωνίτης μπλοκάρει θεαματικά.

18:11

53': Ο Γραικός παραχωρεί κόρνερ για την Παναχαϊκή μετά από σέντρα του Ντάσιου.

18:07

49': Εκτελεί το κόρνερ ο Φωτάκης, κεφαλιά του Λουμπαρδέα, αποκρούει ο Μακρυωνίτης.

18:07

48': Κερδίζει κόρνερ ο Κυνηγόπουλος για την Παναχαϊκή.

18:04

46': Πρώτη αλλαγή για τη Σπάρτη, Μουζακίτης αντί Καζβιρόπουλου.

18:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.